death-stranding-mountain-jump
death-stranding-mountain-jump

بازی Death Stranding از 10 میلیون بازیکن عبور کرد و سومین سالگرد را جشن گرفت!

Death Stranding بر اساس بیانیه ای که این شرکت در سومین سالگرد عرضه بازی منتشر کرد. بیش از 10 میلیون گیمر عنوان ژانر Death Stranding را تجربه کرده اند. پس از انتشار آن در PS4 در نوامبر 2019، Death Stranding با استقبال متفاوتی از سوی منتقدان و گیمرها روبرو شد. که بسیاری از آنها برای خروج رادیکال از هزینه جاسوسی مخفیانه معمول هیدئو کوجیما آماده نبودند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

داستان و روایت عجیب بازی Death Stranding

با این حال، داستان و روایت پیچیده بازی – که بر رویدادهای انقراض دسته جمعی، زندگی پس از مرگ، تنهایی و از دست دادن تمرکز داشت – در پی یک بیماری همه گیر که بسیاری را از کسانی که دوستشان داشتند، به یک پایگاه گسترده بازیکنان متصل کرد.

در جولای 2020، این عنوان از طریق استیم و اپیک گیمز استور به رایانه شخصی آورده شد و هجوم جدیدی از بازیکنان پیدا کرد. سپس، در سپتامبر 2021، نسخه قطعی قبلی بازی با عنوان Death Stranding Directors Cut بر روی PC، PS4 و PS5 عرضه شد و محتوای داستانی جدید، حالت‌های بازی، تجهیزات و موارد دیگر را با خود به همراه داشت.

سرانجام، در اوایل سال جاری، در یک حرکت غافلگیرکننده، بازی پایه Death Stranding به سرویس Xbox PC Game Pass راه یافت.

Xbox PC Game Pass و Playstation Plus

رقم جدید 10 میلیونی، واحدهایی را در نظر می‌گیرد که در تمامی پلتفرم‌ها فروخت. و همچنین شامل گیمرهایی می‌شود که از طریق Playstation Plus و خدمات PC Game Pass به این عنوان دسترسی پیدا کرده‌اند.یک گام مهم در تعامل از 5 میلیون نسخه فروخت در جولای گزارش شد. 2021.

در جایی دیگر از اخبار کوجیما، او اخیراً در پادکست اسپاتیفای Brain Structure فاش کرد که مرتباً پیشنهادات سخاوتمندانه برای خرید Kojima Productions را رد می کند.

در همان مصاحبه، او همچنین گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دنباله‌ای از Death Stranding به عنوان یک پروژه انحصاری Stadia عرضه شد بود را رد کرد. با این حال، در اوایل سال جاری، نورمن ریدوس – که صداپیشگی و صداپیشگی سم پورتر بریجز را در فیلم Death Stranding صداپیشگی کرد – به نظر می‌رسید دنباله‌ای در راه است.

خلاصهههههه

هیدئو کوجیما همچنین در حال کار بر روی پروژه ای با ایکس باکس است. که از زیرساخت های ابری مایکروسافت و یک بازی ترسناک اعلام نشده جداگانه استفاده می کند. که ظاهراً مارگارت کوالی را بازی می کند و به نظر می رسد. اخیراً به صورت آنلاین درز کرده است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *