dead island 2
dead island 2

بازی Dead Island 2 دوباره به تعویق افتاد، این بار تا آوریل 2023

Dead Island 2 Deep Silver بار دیگر بازی جزیره مردگان 2 را به تعویق انداخت! و این بازی اکنون در 28 آوریل سال آینده منتشر خواهد شد. در توییتر جزیره مرده (در زیر) اعلام شد، تاخیر از 3 فوریه در مقایسه با چندین سالی که از زمان عرضه اولیه بازی جزیره مردگان 2 در بهار 2015 می گذرد، حداقل 12 هفته تاخیر را نشان می دهد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

دلیل خاصی برای تأخیر ارائه نشده است، بنابراین به نظر می رسد توسعه دهنده Dambuster Studios صرفاً به زمان بیشتری نیاز داشته است، اگرچه می گوید طنز تاخیر دوباره جزیره مردگان 2 را درک می کند.

این تاخیر تنها 12 هفته کوتاه است و توسعه در حال حاضر در مسیر نهایی قرار دارد. تاریخ انتشار جدید جزیره مردگان 2 28 آوریل 2023 خواهد بود.

—Dead Island 2 (@deadislandgame) 17 نوامبر 2022

در بیانیه‌ای مشترک با ناشر Deep Silver آمده است: «طنز تأخیر Dead Island 2 بر ما گم نشده است و ما بی‌شک مثل شما ناامید هستیم». “تأخیر فقط 12 هفته کوتاه است و توسعه در حال حاضر در مرحله نهایی است.

“ما زمان لازم را صرف می‌کنیم تا مطمئن شویم می‌توانیم بازی‌ای را راه‌اندازی کنیم که مفتخریم راه‌اندازی کنیم. برای کسانی از شما که سال‌ها منتظر بودید، از اینکه با ما همراه بودید، سپاسگزاریم.”

تریلر و ویدیوی گیم پلی جدیدی در تاریخ 6 دسامبر در جریان نمایشگاه Dead Island 2 منتشر خواهد شد، که قرار است اولین نگاه درست به طرفداران بازی از زمان انتشار مجدد آن پس از سال ها توسعه مشکل در آگوست 2022 باشد.

بازی Dead Island 2 در E3 2014 معرفی شد اما خیلی زود قبل از اینکه «اختلافات متقابل» توسعه دهنده قبلی یاگر را از دیپ سیلور جدا کند، خاموش شد. سپس به Sumo Digital منتقل شد و در سال 2019 مجدداً به خانه (احتمالاً) آخر خود یعنی Dambuster Studios منتقل شد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

dead island 2
dead island 2

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *