days-gone
days-gone

سونی در حال کار بر روی فیلم Days Gone است!

Days Gone رژه اقتباس‌های فیلم و سریال پلی‌استیشن همچنان ادامه دارد، زیرا اکنون در حال کار کردن سونی بر روی فیلم Days Gone هستیم. طبق گزارش Deadline، Sony PlayStation Productions ظاهرا در حال ساخت این فیلم با اقتباسی از X-Men: First Class توسعه دهنده داستان شلدون ترنر است. این فیلم توسط وندتا پروداکشنز و پلی استیشن پروداکشنز تولید خواهد شد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

 

Days Gone که در سال 2019 منتشر شد یک بازی اکشن و ماجراجویی جهان باز است که در شمال غربی اقیانوس آرام پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. در این بازی دیکن سنت جان، یک موتور سیکلت‌سوار شکارچی جایزه بازی می‌کند که برای زنده ماندن در برابر فریکرها، موجودات زامبی‌مانندی که مرتباً به صورت انبوهی حمله می‌کنند، مبارزه می‌کند. دیکن همچنین بیشتر زمان بازی را صرف جستجوی عشق از دست رفته زندگی خود می کند. بر اساس این گزارش، این فیلم یک «تصنیف عاشقانه به فیلم‌های موتورسیکلت» خواهد بود؛ دوچرخه تنها شکل حمل و نقل دیکن است.

تهیه کنندگان در حال حاضر به ستاره Outlander سم هیوگان چشم دوخته اند تا نقش دیکن سنت جان را بازی کند. این بازیگر همچنین در فیلم جاسوسی که مرا رها کرد، Bloodshot و فیلم آینده اورست نیز حضور داشته است.

Days Gone اقتباسی جدید برای مجموعه های سونی

اقتباس جدید Days Gone جدیدترین نسخه از مجموعه اعلامیه های سونی است. برخی از فیلم ها و سریال های پلی استیشن در دست ساخت عبارتند از: نمایش The Last of Us از HBO، مجموعه فیلم Uncharted، مجموعه God of War برای Amazon Prime، مجموعه Twisted Metal برای Peacock، سریال Horizon نتفلیکس، نمایش Gran Turismo و … فیلم Ghost of Tsushima. برای آن پروژه، اخیراً فهمیدیم که کارگردان می خواهد فیلم کاملاً به زبان ژاپنی باشد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *