cyberpunk-2077
cyberpunk-2077

استریم Cyberpunk 2077 آینده‌ی بازی را آشکار خواهد کرد

Cyberpunk 2077 استریم در هفته آینده توضیح خواهد داد که چه چیزی برای RPG علمی تخیلی در راه است. نسخه بعدی Night City Wire به ما نگاهی اجمالی به آنچه در افق Cyberpunk 2077 است و همچنین درباره انیمه آینده Cyberpunk: Edgerunners خواهد داد. به نظر می رسد که نمایش آینده نیز ممکن است کمی عشق درون بازی پیدا کند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

استریم بعدی در تاریخ 6 سپتامبر در ساعت 8 صبح اقیانوس آرام / 11 صبح شرقی / 4 بعدازظهر بریتانیا به صورت آنلاین پخش می شود، اما با اعلام این خبر، تیزر کوتاهی منتشر شد … و ممکن است کمی دستش را بالا برد باشد.

“چوووم! CD Projekt Red از طریق توییتر فاش کرد: چیز جدیدی در افق وجود دارد – یک قسمت ویژه از Night City Wire. “ما در مورد انیمه آینده خود Cyberpunk: #Edgerunners و آنچه در آینده برای #Cyberpunk2077 خواهد آمد صحبت خواهیم کرد.”

cyberpunk
cyberpunk

 

ویدیوی جدیدی از ایونت ها در توییتر سایبرپانک

ویدیوی در توییتر شخصیت بازیکن V را نشان می‌دهد. که ژاکت جدیدی در حدود 0:14 پوشید. اما این یک ژاکت معمولی نیست. همان چیزی است که در انیمه آینده Edgerunners دید. V پوشیدن آن ژاکت ممکن است نشان دهد. که ما شاهد ماموریت های اضافی یا داستان های درون بازی خواهیم بود که به داستان Edgerunners گره خورد.

این احتمال وجود دارد که اگر اینطور باشد، در 6 سپتامبر بیشتر در مورد آن خواهیم فهمید. اما در حال حاضر، انجمن Cyberpunk 2077 مملو از حدس و گمان در مورد آنچه به ما نشان داد خواهد شد است.

کاربر Reddit LaFleur90 حدس می‌زند: «NG+، Transmog، لباس‌های جدید، ماشین جدید برای 1.6». اگر خوش شانس باشیم، شاید بینشی برای توسعه آینده داشته باشیم. هیپ نشوید.»

اولین الحاقیه Cyberpunk 2077 تا سال 2023 منتشر نمی شود، بنابراین ممکن است مدت زمان بیشتری باشد. من برای دیدن موارد بیشتر در به‌روزرسانی 1.6 شرط نمی‌بندم. اما آنچه شامل آن می‌شود باید دیده شود. برخی از بازیکنان خیلی هیجان زد نمی شوند.

«همه برای یک ژاکت جدید، به‌روزرسانی‌های جزئی رابط کاربری و ظاهری جایگزین برای Delamain آماده هستند. که او را شبیه Max Headroom کند؟» کاربر Reddit ThisIsTheNewSleeve گفت.

با این حال، اگر به Pax West می‌روید، ممکن است بخواهید دو قسمت اول Cyberpunk: Edgeruners را ببینید که اولین نمایش انحصاری خود را در 4 سپتامبر، قبل از اولین نمایش، انجام می‌دهند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

cyberpunk
cyberpunk

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *