cyberpunk dlc
cyberpunk dlc

Cyberpunk 2077 امروز به‌روزرسانی انیمه ای دریافت می‌کند!

CD Projekt Red اعلام کرده است که Cyberpunk 2077 DLC بر اساس سری Cyberpunk Edgerunners Netflix در اواخر امروز دریافت می کند. توسعه دهنده نسخه Cyberpunk Edgerunners پخش زنده Night City Wire خود را با اعلام DLC و انتشار آن امروز، 6 سپتامبر، آغاز کرد. این DLC ظاهرا یک بسط داستان محور خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد نقش دیوید مارتینز. شخصیت اصلی Edgerunners را در داستانی که در کنار رویدادهای بازی اصلی Cyberpunk 2077 اتفاق می افتد، ایفا کنند. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

CD Projekt Red اعلام کرده است که Cyberpunk 2077 DLC بر اساس سری Cyberpunk Edgerunners Netflix در امروز می کند.توسعه دهنده نسخه Cyberpunk Edgerunners پخش زنده Night City Wire خود را با اعلام DLC و انتشار آن امروز، 6 سپتامبر، آغاز کرد. این DLC ظاهرا یک داستان داستانی خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد نقش دیوید مارتینز، شخصیت اصلی Edgerunners را در داستانی که در کنار رویدادهای بازی اصلی Cyberpunk 2077 اتفاق می افتد، ایفا کنند.

CD Projekt Red تصمیم

CD Projekt Red تصمیم گرفته است به توسعه محتوای جدید برای نسخه‌های PS4 و Xbox One Cyberpunk 2077 پایان دهد. و در یادداشتی به‌روزرسانی تأیید کرد که الحاقیه‌های آینده، از جمله Phantom Liberty که اخیراً اعلام شده است. فقط برای رایانه‌های شخصی، PS5، Stadia و Xbox منتشر خواهند شد. سری X|S.

پس از پچ 1.6 (به‌روزرسانی Edgerunners)، آنها توجه و منابع خود را بر روی نسخه‌های نسل جدید Cyberpunk 2077 متمرکز خواهند کرد. با این حال، آنها همچنان متعهد هستند و به ارائه پشتیبانی فنی برای آخرین نسخه های نسل جدید بازی، طبق نسخه منتشر شده، ادامه خواهند داد.

در این نسخه آمده است: «در عمل، این بدان معناست که پس از Patch 1.6، بازی شما بر روی کنسول‌های نسل قبلی به کار خود ادامه می‌دهد و ما به ارائه پشتیبانی فنی به بازیکنان ادامه می‌دهیم – همانطور که در مورد سایر بازی‌هایمان انجام می‌دهیم.» با این حال، به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای محتوای جدید دیگر برای کنسول‌های نسل قبلی، از جمله برنامه‌های توسعه آینده، در دسترس نخواهند بود.»

CD Projekt Red تاکید

CD Projekt Red تاکید کرد که اگرچه تصمیم برای پایان دادن به توسعه محتوای آینده یک “تصمیم دشوار” بود. اما آنها این کار را انتخاب کردند زیرا معتقدند که دامنه توسعه باعث می شود.”انتشار آن برای کنسول های نسل قبلی از نظر فناوری بدون به خطر انداختن پخش کننده چالش برانگیز باشد.” تجربه.”

این بازی از زمان عرضه اولیه آن در دسامبر 2020 با بحث و جدل همراه بوده است. زیرا مملو از اشکالات، اشکالات و مشکلات عملکردی است که باعث شده بازی برای برخی در کنسول های نسل گذشته عملا غیر قابل بازی باشد. از آن زمان، CD Projekt Red توانسته است این مشکلات را با انتشار وصلها و رفع‌های فوری برای بهبود مشکلات بازی کاهش دهد. بازنگری سیستم‌های درون‌بازی و مکانیک‌های گیم‌پلی در تلاش برای برآورده کردن چشم‌انداز و نسخه‌ای از بازی که در نظر داشتند.

 

حرف اخر CD Projekt Red بر این همکاری Cyberpunk 2077

اکنون به نظر می رسد که آنها معتقدند که موفق شدند. و آماده اند تا بازی را در کنسول هایی که برای مدیریت آن ساخته شده گسترش دهند. در بیانیه CD Projekt آمده است: «ما معتقدیم Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در مکان خوبی قرار دارد و اکنون زمان مناسبی است که تمرکز خود را تغییر دهیم و به آینده نگاه کنیم.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *