constantine
constantine

Constantine 2 وارنر براس تایید کرد که دنباله کیانو ریوز در دست ساخته!

Constantine 2 – علیرغم ریست بزرگ استودیو دی سی توسط جیمز گان و پیتر سافران. برادران وارنر تایید کرد که کنستانتین 2 به رهبری کیانو ریوز هنوز در دست ساخت است. همانطور که توسط EW گزارش شد. ادامه فیلم Constantine در سال 2005 در سپتامبر 2022 با حضور ریوز. کارگردان فرانسیس لارنس و تهیه کننده آکیوا گلدزمن تایید شد. گفته می شد در آن زمان گلدزمن نیز مشغول نوشتن فیلمنامه بود. برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

نگاه کلی به اخبار Constantine 2:

جزئیات بیشتری در مورد کنستانتین 2 ارائه نشده است، بنابراین ما هنوز اطلاعات بسیار کمی در مورد پروژه یا زمان نمایش آن در سینماها داریم. با این حال، می‌دانیم که ریوز واقعاً می‌خواست به این شخصیت بازگردد. اما وقتی سال‌ها پیش تلاش کرد. متوجه شد که هالیوود هیچ علاقه‌ای به دنباله آن ندارد. بسیاری از افراد آنلاین و غیر آنلاین کمی نگران سرنوشت کنستانتین 2 بودند. زیرا در جریان تجزیه و تحلیل آینده استودیو دی سی توسط Gunn و Safran به آن اشاره نشد. حالا، آن طرفداران می توانند آسوده خاطر باشند.

گان و سافران شروع برنامه فعلی خود را برای DCU جدید خود که Chapter One: Gods and Monsters نام دارد، فاش کردند. همچنین تایید شد که فلش مسئول نقطه تنظیم مجدد بزرگ DC Universe خواهد بود که در تاریخ 16 ژوئن وارد سینماها شود.

فصلی جدید دی سی همراه Constantine 2 :

این فصل جدید دی سی شامل سوپرمن: میراث، سوپرگرل: زن فردا، بتمن: شجاع و جسور، چیز مرداب، قدرت، کماندوهای موجود، بهشت گمشده، والر، فانوس ها، طلای تقویت کننده و غیره می شود.وقتی صحبت از Swamp Thing شد، کنستانتین ارتباط زیادی با این شخصیت دارد، زیرا او برای اولین بار در Swamp Thing شماره 37 در سال 1985 ظاهر شد. با بازگشت به کنستانتین 2، این احتمال وجود دارد که در دسته جهان‌های دیگر قرار بگیرد، جایی که فیلم‌های مستقل دی سی مانند بتمن، جوکر و غیره مت ریوز در آن زندگی می‌کنند.

در نقد کنستانتین از سال 2005، گفتیم: “کنستانتین یک دستاورد هم در زمینه داستان و هم تکنیک، یکی از بهترین فیلم های کمیک است که تا به حال ساخته شده است.” برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *