cod mobile
cod mobile

آموزش برنده شدن در مچ بازی کال اف دیوتی موبایل!

آموزش کال اف دیوتی موبایل – کال اف دیوتی موبایل در مود بتل رویال سختی های عجیب غریبی دارد که هر کسی نمی تواند در رنک های بالا با آن طرف شود و اصلا هم رنک آپ کردن در رنک های پرو و مستر اسان نیست پس با این پست با ما در مورد آموزش حرفه ای بتل رویال کال اف دیوتی موبایل همراه باشید! در این آموزش به شما آموزش می دهیم که چگونه لوت و چگونه لند کنید و تا جایی که می توان نکته گفت در این قسمت آموزش کال اف دیوتی در خدمت شما هستیم برای دریافت ادامه آموزش با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

بخش اول آموزش Cod Mobile:

  • لند کردن یا فرود آمدن در آموزش کال اف دیوتی موبایل:

راه اول:

شما در این بخش دو راه دارید! که هر کدام از آن ها با توجه به سلیقه و خلق و خوی خودتان مناسب است می توانید این روش را پیاده کنید! در راه اول شما می توانید به نقطه های مرکزی نقشه برید و یا با توجه به مسیر هواپیما به نقاط پرجمعیتی مانند Farm بروید !و خودتون رو با چالش و کشتن  افراد داخل آن و باس فایت اخر آن لوت و ار پی زیادی با کشتن افراد بگیرید !این روش در رنک های بالایی مانند مستر اصلا کاربردی نیست !چون شما مطمئن باشید با افرادی طرف هستید که واقعا حرفه ای می باشند و شما را در عرض دو شلیک و از راه دور به کشتن می دهند!

نتیجه راه اول:

پس این راه را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم در رنک های بالا ولی از انجایی که تعداد نوب ها در رنک های پایین بسیار پایین است!سرور های پر از ربات می باشد می توانید در رنک های پرو و الیت این روش هم لوت خوبی به شما می دهد! هم علاوه بر لوت تعداد بازیکن با تعداد بالا باعث سریع بالا رفتن رنک شما می شود! و همچنین با این تکنیک شما به احتمال زیاد در Zone قرار دارد و نگرانی نخواهید داشت!

در راه دوم:

شما باید به مکان هایی دور تر از نقشه مانند سد و کرش و یا حتی شهر بازی بروید و با ارامش به بازی ادامه میدهید شما می توانید در این زمان کافی که دارید تا از مکان های دور به زون برسید لوت خوبی به دست بیارید ولی امیدی به جز کشتن ربات ها نداشته باشید چون تا رنک های بالایی که می توانید بروید خود به خود پلیر ها به سمت جاها و نقاط دور می روند و کم کم باید با پلیر های کمپر و غیره مبارزه کنید !

  • نوع لوت کردن و انتخاب اسلحه در آموزش کال اف دیوتی موبایل

شما همیشه نیاز به لوت دارید و با لوت کردن در بازی می توانید بهتر جلو بروید و پلیر های بیشتری را از پا در بیارید ! ولی نکته اصلی اینجاست که تقریبا در بازی های بتل رویال باید از ترکیب های خاصی استفاده کنید ! که احتمال بردن شما در هر فایتی را بالا می برد! اولین ترکیب بردن رایفل و شات گان و اس ام جی است که معمولا انتخاب مردم اس ام جی است! ولی در رنک های بالا به علت قدرت و حرفه ای بودن پلیر ها شات گان را انتخاب می کنند! چون قدرت خیلی بیشتری دارد و می تواند با دو تیر حریف را از پا در بیارد!

انتخاب های دیگه:

نوع انتخاب بعدی شما می تواند اس ام جی و اسنایپر باشد! که در این ترکیب شما می توانید برد طولانی را تیر اندازی کنید ولی در باید سرعت بالا و دقت بالایی در اسنایپر بودن داشته باشید! راه های فرار زیادی برای فرار از دست اسنایپر ها در بخش بتل رویال وجود دارد! حالا بعد از آن هم به ترکیب اخر یعنی لانچر با شات گان یا اس ام جی می رسیم ممکن است ترکیب عجیبی به نظر برسد! ولی واقعا کاربردی است مخصوصا در رنک های بالا که افراد از ماشین ها و جت ها و هلیکوپتر خیلی استفاده می کنند!

  • انتخاب قدرت در آموزش کال اف دیوتی موبایل

قدرت های زیادی برای انتخاب در کال اف دیوتی هستش! و شما هم می توانید از خیلی از آن ها استفاده کنید ولی الان به قدرت هایی اشاره می کنم! که طرفداران زیادی در رنک های بالا دارد قدرت هایی مانند نینجا و نامرئی شدن هستش که در هر موقعیت جنگی به کار میاید! مانند وقتی که انمی در حال فرار از شما است شما از قدرت نینجا استفاده کنید تا کار دشمن را تمام کنید! و یا حتی در موقعیت مناسب فرار کنید و یا با سرعت با شاتگان به دشمن حمله ور شوید!

نامرئی شدن:

یا اگر از نامرئی شدن استفاده کنید می توانید کمپر ها را سورپرایز کنید و جلوی کمپ کردن آن ها را بگیرید! و یا حتی وقتی دشمن روی شما قفلی گرفته و نیاز به راه فرار سریع و سیل دارید! با نامرئی شدن دشمن را گیج می کنید! و تا چند دقیقه می توانید راحت از هر مخمصه ای فرار کنید!

نکته: دوستان توجه کنید که خودم لیگ لجندری هستم و واقعا تجربیات خودمه که در بخش آموزش آموزش کال اف دیوتی موبایل به کار بردم برای دریافت آموزش های بیشتر مانند این بازی با بخش اموزشی گیمینگ دراگون موبایل همراه باشید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *