Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

کال اف دیوتی Call Of Duty به پلی استیشن نمی آید!

Call Of Duty – سونی ادعا می کند که از آخرین پیشنهاد مایکروسافت ندای وظیفه راضی نیست. زیرا این شرکت گفت که به رقابت و نوآوری آسیب “غیرقابل جبرانی” وارد می کند. در اوایل این هفته، گزارش‌هایی که از سونی و مایکروسافت به اداره رقابت و بازار بریتانیا ارسال شده بود، عمومی شد. از این اسناد دریافتیم که مایکروسافت مطمئن است که می‌تواند Call of Duty را روی سوییچ اجرا کند و سونی نگران است که ایکس‌باکس راه‌هایی برای خرابکاری ندای وظیفه در پلی‌استیشن پیدا کند. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

با این حال، در این اسناد، جزئیاتی در مورد پیشنهاد مایکروسافت به سونی برای نگه داشتن بازی کال اف دیوتی در پلی استیشن برای دهه آینده ویرایش شد. سونی در بیانیه جدیدی در رابطه با این اسناد مدعی شد که قرارداد 10 ساله در وضعیت فعلی برای رقابت بد خواهد بود.

سونی در بیانیه‌ای به GamesIndustry.biz نوشت: «نسخه‌های اصلاح‌شده مشاهدات ثبت‌شده توسط SIE و مایکروسافت در مورد اخطار جبران خسارت CMA در این هفته عمومی شد.» اطلاعاتی در مورد شرایط پیشنهادی که مایکروسافت برای ارائه Call of Duty آینده ارائه می‌کند. نسخه های منتشر شد در پلی استیشن به درخواست مایکروسافت ویرایش شد. ما معتقدیم پیشنهاد فعلی آنها به طور جبران ناپذیری به رقابت و نوآوری در صنعت آسیب می زند.”

کال اف دیوتی Call Of Duty

در پرونده سونی به CMA انگلستان، این شرکت نوشت که “بسیار بدبین است که توافقی با مایکروسافت حاصل شود، خیلی کمتر نظارت و اجرا شود.”

برخی از نگرانی های ذکر شده سونی شامل افزایش قیمت ندای وظیفه در پلی استیشن، کاهش کیفیت نسخه پلی استیشن سرمایه گذاری نکردن روی تجربه چند نفره در پلی استیشن، یا در دسترس قرار دادن Call of Duty فقط در Game Pass بود.

این بیانیه جدید سونی آخرین مورد در مخالفت مداوم پلی‌استیشن با تلاش‌های مایکروسافت برای پیشبرد خرید Activision Blizzard است. نبرد یک ساله شامل این بود که مایکروسافت پلی استیشن را آنقدر بزرگ خواند که شکست خورد و سونی را با بلاک باستر مقایسه کرد. در همین حال، سونی گفت که Battlefield نمی‌تواند با Call of Duty همراهی کند. و ادعا کرد که «Game Pass به طور قابل توجهی از پلی‌استیشن پلاس پیشتاز است». برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *