call-of-duty-dog
call-of-duty-dog

هنرمند مدعی است که Call of Duty پوست سگ نظامی را سرقت کرده است

کال اف دیوتی وارزون یک kerfuffle کرکی در اطراف یک پوسته جدید Call of Duty در حال شکل گیری است. با هنرمندی که Activision Blizzard و در نتیجه. Call of Duty: Vanguard سازنده Raven Software را متهم به سرقت ادبی آثارشان می کند. Raven Software از آن زمان سرقت ادبی ادعایی، Floof Fury Tracer Pack را از شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های YouTube حذف کرده است. همانطور که توسط Polygon مشاهده شد. ذکر پوست نیز از پست وبلاگ ریون در مورد بسته حذف شد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

هنرمند معروف سیل لی و دزدی کال اف دیوتی وارزون :

هنرمند Sail Lin مقایسه و توضیحی درباره اینکه چگونه پک پوست و هنر آنها شبیه به چندین سایت است را ارسال کرد. هر دو یک سگ ساموید دوپا (شایست‌انگیز) را در لباس‌هایی به سبک نظامی با روسری شباهت بسیار مشابه. استوک اسلحه با قاب باز به عقب و کیف کمربند به تصویر می‌کشند. هر دو هنر و مدل در پالت رنگ مشابه، با یک کت برش مشابه و شلوار گشاد انجام شدست.

Sail Lin از طریق توییتر گفت. من هنرمند اصلی هستم که پوست آینده CoD Vanguard Samoyed از او سرقت ادبی شدست.  یک شرکت بزرگ مانند Activision در این راه. من برای توضیح و/یا غرامت با Activision تماس گرفتم و امیدوارم به زودی وضعیت حل شود.

کال اف دیوتی وارزون – هنرمند Sail Lin اولین بار سگ نظامی خود را در دسامبر 2019 تحت عنوان .Samoye Medical. به عنوان بخشی از یک سری از سگ های نظامی به نام The Dog Army به artstation (در برگه جدید باز می شود) پست کرد. همچنین شامل طرح هایی مانند افسر شورش بولداگ و دابرمن پینچر مارکس داگ است.

پوست ساموید وفادار، بخشی از بسته Floof Fury، پوسته‌های شخصیت اپراتور کال آف دیوتی، کیم ته یانگست. آنها برای یک تیرانداز نظامی عجیب هستند. اما عجیب تر از اضافه شدای اخیر مانند پوسته های The Terminator و Die Hard نیستند.

ناشران بزرگ بازی با مشکلات سرقت هنری بیگانه نیستند. کنترل کیفیت در استودیوهای هنری برون سپاری شده منجر به مشکلات مشابهی در گذشته شده است. حتی برای نام‌های بزرگی مانند Magic: The Gathering (در برگه جدید باز می‌شود) و The Elder Scrolls Online (در برگه جدید باز می‌شود). در هر صورت. این نشانه خوبی است که حداقل مطالب توهین آمیز از رسانه های اجتماعی حذف شده است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *