warzone 2.0
warzone 2.0

بالاخره زمان عرضه Call of Duty: Warzone 2.0 مشخص شد!

Call of Duty: Warzone 2.0 اکتیویژن در مورد جزییات دنباله مستقل Call of Duty: Warzone خسیس بود، اما بالاخره امروز در جریان رویداد Call of Duty Next به جزئیات دقیقی دست یافتیم. Warzone 2.0 نام دارد و خیلی زود پس از Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد.برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2.0 همراه با MW2

در جریان امروز CoD Next، Infinity Ward گفت که Warzone 2.0 در کنار محتوای فصل اول Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد. ما می دانیم که فصل 1 در 16 نوامبر منتشر می شود، بنابراین این یک شرط بندی محکم است که در آن زمان Warzone 2.0 نیز عرضه می شود.

این فرمت انتشار بسیار شبیه به نحوه راه‌اندازی اولین Warzone اکتیویژن در سال 2020 است. بازی Free-to-play battle royale زندگی خود را به عنوان یک حالت مرموز جدید که به Modern Warfare 2019 اضافه شد آغاز کرد تا زمانی که آنقدر محبوب شد که اساساً آن را به دست گرفت (باز می‌شود در تب جدید) کل اکوسیستم Call of Duty.

وقتی Call of Duty: Warzone 2.0 عرضه شود، تغییرات بزرگی خواهد داشت. اول نقشه المزره است که بزرگترین منطقه جنگی است که تاکنون دیده است. در بتل رویال دیگر فقط یک دایره وجود نخواهد داشت. چندین منطقه بازی روی نقشه وجود خواهند داشت که در نهایت در یک دایره نهایی ترکیب می شوند.

 اخبار کال اف دیوتی مدرن وارفیر 2 :

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 حالت سوم شخص را باز می گرداند

Infinity Ward بسیاری از جزئیات جدید Modern Warfare 2 را در جریان رویداد Call of Duty Next  منتشر می‌کند، از جمله اولین تریلر چند نفره و جزئیات حالت DMZ Warzone 2.0. این تریلر تقریباً تبلیغ استاندارد CoD شما است – اسلحه، انفجار، آهنگ ریمیکس دهه 90. اما برای لحظه ای کوتاه، نگاهی اجمالی به چیزی داشتیم که از زمان نسخه اصلی Modern Warfare 2 در سال 2009 در Call of Duty وجود نداشت.

حالت سوم شخص را به خاطر دارید؟ بازگشته است، هرچند به صورت آزمایشی. از آنجایی که Infinity Ward این ویژگی را به رخ می کشد، مشخص نیست که تا چه حد در بازی نهایی اجرا خواهد شد.

استودیو سوم شخص را به عنوان یک “تغییر کننده” توصیف کرد که می تواند برای هر حالت چند نفره روشن کند. که شامل Warzone 2.0 می شود. به نظر نمی رسد که IW به سوم شخص متعهد باشد، اما اگر محبوبیت پیدا کند، می تواند باقی بماند. قطعاً بسیار جذاب‌تر از حالت سوم شخص اصلی Modern Warfare 2 از سال 2009 به نظر می‌رسد. این حالت عجیب، عجیب و غریب و قطعاً فقط یک مد دوربین بود، اما طرفداران خود را داشت. یکی از پیامدهای Warzone و سایر حالت‌های چندنفره، امکان دیدن گوشه‌ها بدون نگاه کردن است، سبکی که بازیکنان PUBG قبلاً با آن آشنا هستند. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *