cod-mw
cod-mw

پس از اتمام Call of Duty، پلی استیشن چه کاری باید انجام دهد؟

Call of Duty اخیراً صحبت‌های زیادی در مورد آینده فرنچایز کال اف دیوتی صورت گرفته است و دلیل خوبی هم دارد. زیرا این بازی به طور منظم یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های هر سال است. با خرید Activision توسط مایکروسافت و بحث های اخیر در مورد انحصار احتمالی کال اف دیوتی در آینده. فکر کردیم که زمان خوبی است که بپرسیم. پلی استیشن پس از از بین رفتن Call of Duty چه کاری باید انجام دهد؟ برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

هفته گذشته، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، گفت که بازی‌های جدید Call of Duty پس از پایان قرارداد فعلی Activision با سونی. «حداقل چندین سال دیگر» روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن باقی خواهند ماند. اکنون، جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن، پیشنهاد اسپنسر را «ناکافی» می‌داند.

رایان در بیانیه‌ای به GamesIndustry.biz گفت که تا زمانی که اسپنسر آن را به «تالار عمومی» نیاورد، قصد اظهار نظر در مورد بحث تجاری را ندارد.

رایان گفت: «مایکروسافت تنها به مدت سه سال پس از پایان قرارداد فعلی بین اکتیویژن و سونی. پیشنهاد داده است که بازی Call of Duty روی پلی‌استیشن باقی بماند. ما نمی‌خواهیم به گیمرهای پلی‌استیشن تضمین کنیم که تجربه کال اف دیوتی با بالاترین کیفیت را داشته باشند. و پیشنهاد مایکروسافت این اصل را تضعیف می‌کند.”

نظریه جدید فیل اسپنسر درمورد Call of Duty

اسپنسر اخیراً تأیید کرده است که ورودی‌های بعدی Call of Duty به Xbox Game Pass می‌پیوندند، اما در همان روز روی پلی‌استیشن عرضه می‌شوند. هنوز جدول زمانی مشخص نشده است که کدام بازی‌های اکتیویژن بلیزارد پس از خرید 68.7 میلیارد دلاری ایکس‌باکس در Game Pass نمایش داده می‌شوند. در اوایل سال جاری، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه اکتیویژن می‌خواهد بازی‌های کال اف دیوتی 2022 .(که اکنون تایید شده است Modern Warfare 2)، کال اف دیوتی 2023 و Warzone 2 را روی پلی‌استیشن قرار دهد. پس از آن، هر چند، آینده نامشخص است.

کال اف دیوتی، Modern Warfare 2 امسال طبق روال معمول برای ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. با این حال، به نظر می رسد که سری کال اف دیوتی بعد از سال 2022 شاهد تغییراتی خواهد بود. زیرا طبق گزارش ها، سال 2023 اولین سالی است. که در نزدیک به دو دهه اخیر شاهد یک Call of Duty جدید نیستیم.

آیا شما از طرفداران کال اف دیوتی هستید که در درجه اول آن را در Playstation بازی می کنید؟ اگر چنین است، در مورد احتمال نیاز به تعویض کنسول برای ادامه بازی، چه احساسی دارید؟ آیا فکر می کنید پلی استیشن و ایکس باکس برای حفظ کال اف دیوتی در هر دو کنسول به توافقی دست یابند؟ آیا فکر می‌کنید کال اف دیوتی در صورت انحصاری شدن، هنوز هم شانس سودآوری را دارد؟ به نظر شما اگر Call of Duty برای رقابت وجود نداشته باشد، چه فرنچایزهای FPS می توانند جای خالی پلی استیشن را پر کنند؟

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *