Call-of-Duty-Modern-Warfare-2
Call-of-Duty-Modern-Warfare-2

Call of Duty: Modern Warfare 2 میلیون ها پلیر خود را از دست می دهد!

تصاویری از حالت چند نفره Call of Duty: Modern Warfare 2 از طریق یک منبع بسیار بعید تیم فوتبال LA Rams – فاش شده است. کامرون دیکر. بازیکن LA Rams، نگاهی اجمالی به صفحه نمایش لابی بازی Call of Duty که به نظر می‌رسید. در یک رویداد بازی می‌کرد. نشان داد. او در یک پست اینستاگرامی که اکنون حذف شده است (از طریق چارلی اینتل) فاش کرد: «از callofduty جدید لذت می بریم». تصور می‌شود که این رویداد پرمخاطب به بازیکنان LA Rams یک پیش‌نمایش مخفیانه از بازی چندنفره Call of Duty Modern Warfare 2 داد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اما دیکر همچنین یک اسکرین شات را با پست خود اضافه کرد و چندین تصویر دیگر از این رویداد به ما بینشی در مورد آنچه که از دنباله CoD آینده انتظار داریم را ارائه می دهد.

call of duty modernwarfare
call of duty modernwarfare

 

اسکرین شات لو رفته:

اگرچه سایر بازیکنان نیز تصاویری را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. اما به نظر می رسد نام کاربری آنها از آن زمان حذف شده است. نکته قابل توجه. یکی از بازیکنان یک اسکرین شات از منوی درون بازی ارسال کرد که حالت DMZ را نشان میدهد. یک حالت گیم پلی جدید Call of Duty که به Escape from Tarkov تشبیه شدست. DMZ مخفف “منطقه غیرنظامی شده” است که در آن بازیکنان “ماموریت های استخراج” را تجربه خواهند کرد. یک افشای اخیر جزئیات بیشتری را ارائه کرد … و اکنون به نظر می رسد که گنجاندن آن در Call of Duty Modern Warfare 2 به طور ناخواسته تایید شدست.

رویداد LA Rams

رویداد LA Rams شاهد انبوهی از پست‌های رسانه‌های اجتماعی از سوی بازیکنان بود که برخی از آن‌ها در مورد بازی کردن این بازی که هنوز منتشر نشده بود به خود می‌بالیدند. یکی از بازیکنان می‌گوید: «در حال استفاده از بازی‌های منتشر نشده @callofduty هستیم. Defensive Back Quentin Lake حتی ویدیویی را منتشر کرد که یک نگاه اجمالی 1 ثانیه‌ای از گیم‌پلی آن را نشان می‌دهد – اگرچه شما نمی‌توانید چیز زیادی از آن بکنید. روی هم رفته. این رویداد برای اکتیویژن یک گل به خودی به نظر می‌رسد. که در چند هفته گذشته شاهد چندین افشای Call of Duty بوده است.

اکتیویژن بلیزارد میلیون ها بازیکن را از دست می دهد. اما سال به سال 25 درصد توسعه دهندگان بیشتری اضافه می کند:

بلیزارد میلیون ها بازیکن را از دست می دهد. اما سال به سال 25 درصد توسعه دهندگان بیشتری اضافه می کند. Blizzard. ناشر Call of Duty و Overwatch. میلیون‌ها بازیکن را در مقایسه با همین زمان در سال گذشته از دست دادست. اما با وجود این کاهش. تعداد توسعه‌دهندگان خود را 25 درصد افزایش دادست. آخرین نتایج درآمد خود فاش کرد که کاربران فعال ماهانه آن که به عنوان هر کسی که در آن بازه زمانی به یکی از بازی‌هایش دسترسی داشته باشد. از 372 میلیون در پایان مارس 2022 به 361 میلیون در پایان ژوئن کاهش یافته است.

این کاهش همچنان روند نزولی ناشر را ادامه میدهد. زیرا تعداد کاربران فعال ماهانه در 30 ژوئن سال گذشته 408 میلیون نفر بود. و از آن زمان تاکنون نسبتاً پیوسته کاهش یافت هست. شرایط تسکین‌دهنده‌ای در کار وجود دارد – Activision Blizzard اخیراً برنامه‌ای آرام برای انتشار داشته است. به تأخیر در بازی‌ها مهمانی می‌دهد و پس از قرنطینه‌های COVID. بازیکنان را کاهش دادست.

گزارش ماه های گذشته Call of Duty: Modern Warfare 2 :

با این حال، کاهش تعداد بازیکنان. Activision Blizzard را از سرمایه‌گذاری در تیم‌های توسعه‌اش منصرف نکرده است. زیرا این گزارش همچنین بیان می‌کند که این میزان از ژوئن سال گذشته به‌طور قابل‌توجهی رشد کرده است. در این بیانیه آمدست: «در طول سه ماهه دوم. تیم‌های ما پیشرفت قابل‌توجهی در زمینه تولید محتوا در فرنچایزهای تثبیت‌شده داشتند. ما به افزایش سرمایه گذاری در منابع خلاق خود ادامه می دهیم تا تقاضا برای محتوای خود را برآورده کنیم – تعداد کارمندان توسعه ما در پایان سه ماهه دوم نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است. با در دست داشت فرنچایز Call of Duty. Overwatch 2، Diablo 4 و موارد دیگر. اکتیویژن به وضوح به دنبال بازگشت از این دوره آرام تر با اختصاص توسعه دهندگان بیشتر به پروژه های خود و اطمینان از بازی های جدید است. زود برسد

خلاصه

Call of Duty: Vanguard، بخشی از فرنچایز اصلی Activision Blizzard. سال گذشته عملکرد ضعیفی داشت و این شرکت در ماه مه به سرمایه گذاران گفت که “محیط بازی در جنگ جهانی دوم با برخی از جامعه ما طنین انداز نشد”. همچنین در سال گذشته با انتقادات شدیدی مواجه شده. و چندین پرونده قضایی برای “فرهنگ پسر فرت” که ظاهراً در دیوارهای Activision Blizzard وجود دارد. ارائه شدست. ایالت کالیفرنیا اولین شکایتی را به راه انداخت که چندین پرونده دیگر را برانگیخت. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *