cod modern warfare 2
cod modern warfare 2

بتای بازی Call Of duty Modern Warfare 2 بالاخره قابل دانلود شد!

Call Of Duty Modern Warfare 2 اخرین بازی و ادامه بازی مدرن وارفیر است. که طبق گفته ها قراره همراهش وارزون دو منتشر بشود و یک هیحان جدید را به بازیکنان تزریق کند این بازی هم مانند بازی گاد اف وار از بازی های مورد انتظار است که شخصیت های سوپ و کاپیتان پرایس و روچ همه در بازی هستند و داستان های قبل از مدرن وارفیر اصلی است برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

بر اساس گفته رالف والو که در گذشته اطلاعاتی از Modern Warfare 2 فاش کرده است، کاربران پلی استیشن به تست بخش چندنفره دسترسی زودهنگام خواهند داشت. اکتیویژن (Activision) اخیرا تایید کرد که همه پیش‌خرید‌های Modern Warfare 2 شامل دسترسی زودهنگام به بتای عمومی بازی خواهند بود و این بتا پنج روز زودتر در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن خواهد بود.

نمایش گیم‌پلی یکی از مراحل Call Of Duty Modern Warfare 2 در مراسم Summer Game Fest

به صورت رسمی اعلام شد که در جریان مراسم Summer Game Fest شاهد گیم‌پلی یکی از مراحل بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهیم بود. رویداد Summer Game Fest 2022 در تاریخ 19 خرداد 1401 (9 ژوئن 2022) ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد و ما سرانجام شاهد گیم‌پلی یکی از مراحل Modern Warfare 2 خواهیم بود. در سال گذشته، مراسم گیمزکام (Gamescom) میزبان Call of Duty: Vanguard بود.

احتمال بازگشت سری Call of Duty به Steam وجود دارد

تصاویر هنری جدیدی از Call of Duty Modern Warfare 2 فاش شده است که نشان می‌دهد این سری ممکن است. برای اولین بار در هفت سال گذشته، به پلتفرم ولو (Valve) بازگردد. این تصاویر هنری برای اولین بار توسط کاربری در Reddit به نام Kalinine ارسال شد. تصویر مذکور، شخصیت گوست (Ghost) را در بنری نشان می‌دهد که بازیکنان را به صفحه لیست کامل فرنچایز هدایت می‌کند. این تصویر هم‌اکنون حذف شده است. آخرین بازی Call of Duty که روی استیم منتشر شد، بازی Call of Duty WWII بود که در سال 2017 منتشر گردید. از آن زمان، عناوین جدید Call of Duty در رایانه شخصی، به طور انحصاری به عنوان بخشی از لانچر اکتیویژن (Activision) به‌نام Battle.Net عرضه شده‌اند.

بازی Call Of Duty Modern Warfare 2 شامل حالت واقعیت مجازی انحصاری PSVR 2 خواهد بود

طبق اطلاعات منتشرشده از سوی اینسایدر مشهور سری Call of Duty. بازی Modern Warfare 2 شامل بخشی ادغام  با واقعیت‌مجازی میشود که در انحصار PSVR 2 خواهدبود. بر اساس توییت‌های منبع داخلی مشهور Call of Duty یعنی RalphsValve، برنامۀ جاه‌طلبانۀ استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای بازی Modern Warfare 2، شامل یک حالت واقعیت مجازی می‌شود. که در انحصار دستگاه واقعیت مجازی نسل بعدی پلی استیشن یعنی PSVR 2 خواهد بود. در این حالت (یا بازی مستقل) مخاطبین در نقش یک اپراتور سطح اول قرار خواهند گرفت.

بازی Warzone 2 شامل نقشه‌های نسخه کلاسیک Modern Warfare 2 خواهد بود

طبق ادعای تام هندرسون در بازی Warzone 2 نقشه‌های بازی کلاسیک Modern Warfare 2 وجود خواهد داشت. شرکت اکتیویژن مدتی پیش اعلام کرد که دنباله‌ی بازی بتل رویال محبوب Call of Duty Warzone در دست توسعه قرار دارد. در همین راستا، به‌تازگی اطلاعات جدیدی از آن منتشر شدست. تام هندرسون در گزارش اخیر خود اشاره کرده است که نقشه‌های Highrise، Quarry، Terminal و Afghan از بازی Modern Warfare 2، در Warzone 2 قرار خواهند داشت. انتظار می‌رود با معرفی رسمی Warzone 2، جزئیات بیشتری از آن منتشر گردد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *