mw2
mw2

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 اکنون سه تاریخ انتشار دارد

Call of Duty: Modern Warfare 2 اولین بوت یک بازی جدید Call of Duty یک دوراهی بدون انتخاب درست است: آیا وارد کمپین بزرگ و پر زرق و برقی که تیتر بازی است برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اکتیویژن این انتخاب را برای کسانی که زودتر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را خریداری می کنند، آسان تر می کند. برای اولین بار در این سری، کسانی که پیش‌سفارش می‌کنند! در 20 اکتبر، یک هفته کامل قبل از عرضه رسمی بازی در 28 اکتبر. به کمپین Modern Warfare 2 (در تب جدید باز می‌شود) دسترسی اولیه خواهند داشت.

علاوه بر دسترسی اولیه به کمپین، پیش‌سفارش با چند امتیاز دیگر همراه است

ارلی اکسز تا یک هفته به کمپین کامل Modern Warfare II
دسترسی به بازی کامل در 28 اکتبر
دسترسی اولیه بتا را باز کنید
بسته قضاوت نهایی: دسترسی فوری به پوست اپراتور افسانه ای “Deathknell” و طرح سلاح افسانه ای “Bloodthirsty” برای استفاده در Vanguard و Warzone.
این برنامه منعکس کننده رویکردی است که رقبای مانند EA برای تشویق برنامه های پیش سفارش و عضویت در پیش گرفته اند. برای مثال، اعضای Xbox Game Pass Ultimate یا EA Play (5 دلار در ماه) می‌توانند آزمایشی 10 ساعته Madden 23 را بدون خرید بازی انجام دهند.

دسترسی زود هنگام یا  Early Access Call of Duty: Modern Warfare 2:

دسترسی زودهنگام به کمپین COD ممکن است. برای اکثر بازیکنان جذابیت زیادی نداشته باشد. اما من به احتمال زیاد برای دسترسی زودهنگام به نسخه بتای Modern Warfare 2 که در ماه سپتامبر (چند روز اول آن انحصاری برای بازیکنان پلی‌استیشن است) پیش‌سفارش می‌کنم. ). اکتیویژن واقعاً تعریف “تاریخ انتشار” را در اینجا گسترش می دهد. Modern Warfare 2 اکنون اساساً سه روز انتشار دارد:

یکی برای کمپین (20 اکتبر)
یکی برای چند نفره (28 اکتبر)
…و یکی برای حالت اسرارآمیز دنباله Warzone که مدتی پس از عرضه رسمی MW2 (تاریخ نامشخص) عرضه می شود.
انتشارهای تکان دهنده یک تکنیک موثر برای حفظ تبلیغات در یک دوره طولانی تر است. اما من فکر می کنم کسانی که در 20 اکتبر به دسترسی زودهنگام می پردازند، تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. راه اندازی Modern Warfare برای خاکستری شدن دو سوم بازی، مقدمه ای هیجان انگیز برای سال آینده CoD به نظر نمی رسد. زمانی که کمپین Halo Infinite یک ماه پس از پخش چندنفره‌اش منتشر شد، هیجان Halo من از بین رفته بود.

ناگفته نماند که احتمالاً برای پشت سر گذاشتن کمپین Modern Warfare 2 به یک هفته کامل نیاز نخواهید داشت. اگر اصلاً شبیه به 15 کال دیوتی گذشته است، احتمالاً یک یا دو بعد از ظهر آن را به پایان خواهید رساند.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *