Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 نقشه جدیدی با الهام از Shoot House دریافت می کند

Call of Duty Modern Warfare 2 Infinity Ward جزئیات یکی از نقشه‌های چندنفره جدیدی را که به Modern Warfare 2 می‌آید فاش کرده است. این “مزرعه 18” نام دارد. و از نقشه “Shoot House” از راه اندازی مجدد Modern Warfare در سال 2019 الهام گرفته شد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اطلاعات مربوط به مزرعه 18 در یک مصاحبه ویدیویی با جف اسمیت، مدیر طراحی چند نفره MW2 به اشتراک گذاشت که می توانید آن را در زیر نگاه کنید:

توییت اینفینیتی وارد
توییت اینفینیتی وارد

توییت اینفینیتی وارد در مورد نقشه جدید Call of Duty Modern Warfare 2:

“مزرعه 18 از این فکر بیرون آمد! ما نقشه تاسیسات Shoot House را دوست داشتیم! بنابراین تصمیم گرفتیم به امکانات آموزشی مخفی فکر کنیم. اما در یک کارخانه سیمان صنعتی نیز وجود دارد، و ایده این بود که اگر یک Shoot House قرار دهیم چه می شود. اسمیت می‌گوید وضعیت را در وسط تایپ کنید. “اگر می‌خواهید آن بازی دیوانه‌کننده را انجام دهید، می‌توانید به مرکز بروید و آن عمل شما را پیدا می‌کند. اگر می‌خواهید عقب بکشید و به روش دیگری بازی کنید، هنوز در دسترس شماست.” به عبارت دیگر، مزرعه 18 اساساً یک نقشه در یک نقشه است که مانند یک ترفند سرگرم کننده با پتانسیل بازی جالب به نظر می رسد.

این ویدئو همچنین ورودی‌هایی را از هنرمند ارشد محیط‌زیست اشلی تاندرکلیف (چه اسمی) ارائه می‌کند، که در مورد چالش‌های طراحی نقشه‌ای با ظاهر واقعی که از منظر بازی نیز کار می‌کند بحث می‌کند. “اگر با شاخ و برگ بیش از حد متراکم شویم، مردم در گوشه و کنار پنهان شدند. اگر به اندازه کافی متراکم نباشیم، روایت رشد بیش از حد را نمی فروشیم.”

Call of Duty Modern Warfare 2

من کاملاً درک می کنم که تاندرکلیف در اینجا چه می کند. طراحان می‌خواهند که وقتی بازیکنان در حال سرگردانی هستند، نقشه به طرز باورنکردنی ویران باشد. با این حال، “رشد فروش بیش از حد” نیز یک عبارت بسیار سرگرم کننده است.

این اولین نقشه برای Modern Warfare 2 نیست. که Infinity Ward به آن پرداخته است. این استودیو قبلاً جزئیاتی را در مورد نقشه مارینا Grand Prix فاش کرده بود! که به عنوان بخشی از نسخه بتای باز نسبتاً پیچیده که ماه آینده قابل پخش خواهد بود. بازی کامل قرار است در تاریخ 28 اکتبر عرضه شود و به نظر می رسد که بازی Call of Duty دیگری باشد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *