call of duty mobile
call of duty mobile

گیم پلی بازی کال اف دیوتی موبایل + بررسی

گیم پلی بازی کال اف دیوتی موبایل – توی این پست قراره با هم دیگه چندتا گیم پلی بازی کال اف دیوتی موبایل رو ببینیم که چه قدر حرفه ای میتونین حتی در رنک های بالا هم بازی کنید و تعداد کیل های دو رقمی بگیرید برای دریافت گیم پلی ها و بررسی و اموزش این بازی با سایت خودتون یعنی دراگون موبایل همراه باشید

گیم پلی اول Call of Duty Mobile gameplay :

گیم پلی بازی کال اف دیوتی موبایل – توی این گیم پلی توجه اصلی بر روی بخش مولتی پلیر بازی بوده که بسیار رنک گرفتن در آن در بعضی مراحل سخت می شود و تقریبا بالا رفتن از رنک های خاص بازی تقریبا غیر ممکن می شود اما از همین گیم پلی کوتاه درس های بسیاری می توان گرفت! Call of Duty Mobile gameplay

درس اول!

اول از همه انتخاب گان است که تاثیر فوق العاده بالایی در تمامی مچ ها دارد شما باید در 10 دسته خود حداقل 2 رایفل و 2 اس ام جی و 1 شات گان و 1 اسنایپر ببرید.این به شما کمک می کند تا بتوانید با توجه به شرایط بازی اسلحه مناسب را بردارید تا فایتی قوی داشته باشید در بعضی از مپ ها شما حتما باید از شات گان استفاده کنید.چون فاصله ها کم است و وقت برای هدر دادن تیر ندارید.

رایفل ها هم کاربرد مهمی از جمله شلیک از راه دور و نزدیک دارند.

اس ام جی ها هم برای مپ هایی که فضای کمی برای فایت دارند به درد می خورد و به شما اجازه می دهد تا با حرکت کردن هم به دشمن خود تیر بزنید!Call of Duty Mobile gameplay

درس دوم!

استفاده از قابلیت ها! قابلیت هایی که شما میتوانید با فقط با بردن یکی از آن ها بازی را به نفع خود تغییر دهید و به یک ماشین کشتار تبدیل شوید! این قابلیت می توانند اسلحه هایی باشند که در حالت عادی در بازی قابل دسترس نیستند و شما باید با صبر کردن و کیل گرفتن روند استفاده از آن ها را سریع تر کنید!

درس سوم!

استفاده از گجت ها که فقط فقط با اسکور گرفتن و کیل گرفتن انجام می شود و قابلیت استفاده دارند.

این گجت ها از یک ماشین کنترلی و مین شروع می شود تا بمباران هوایی و هواپیما بدون سرنشین که هر کدام یک شانس دوباره به برگشتن بازی هستند

درس چهارم!

حرکت ها در بازی می توانند خیلی کابردی باشند از اسلاید کردن یا سر خوردن تا فرار کردن در کنج ها و اسنایپ کردن بقیه!

سر خوردن در بازی این قابلیت را به شما میدهد که حریف را گیج کنید دامنه دید دشمن را نسبت به خود کمتر کنید و قدرت خود را فقط با چند تیر زدن به دشمن نشان دهید!

گیم پلی دوم Call of Duty Mobile gameplay:

گیم پلی بازی کال اف دیوتی موبایل – این گیم پلی هم گیم پلی گرفتن بیش از 40 کیل در بخش بتل رویال بازی است که شما می توانید حرفه ای بودن این بازیکن را در تمامی بخش های این مچ ببینید از حرکت ها موقع تیر خوردن از انتخاب گان لندینگ ها و هزاران نکته دیگه!

نکته اول

این گیم پلی لندینگ این بازیکن بود که در چه جایی لند کرد و دنبال انمی ها در تک تک سوراخ سمبه های اون منطقه گشت. منطقه ای که انتخاب کرده بود. کشتی هوایی معروف بازی بود که هرکسی میداند انجا دقیقا محل کشت و کشتار است و هرکه زود تر به اسلحه برسد قطعا کشتی مال او خواهد شد.

نکته دوم

استفاده از هلیکوپتر ها و ماشین است. از  تک تک ماشین ها چه سالم و چه غیر سالم باید استفاده کرد که سریعتر تغییر موقعیت بدید و منطقه های مختلف را از انمی پاک سازی کنید!

نکته سوم!

استفاده از ایتم های هیل تحت هر شرایطی اگر توجه کنید در بعضی جاهای مچ با اینکه حتی دشمن در بیخ گوش او بود باز هم به استفاده ادرنالین ادامه داد چون تقریبا در فایتی اگر شما جون نداشته باشید باخت را حتمی بدونید !!!!

اشتراک گذاری

شما هم می‌توانید در مورد مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه افزودن دیدگاه جدید اقدام نمایید.

ثریا

اسفند 5, 1400

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

چه گیم پلی های خفنی

سیب زمینی پنهان

اسفند 6, 1400

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *