Bungie-Sony
Bungie-Sony

سونی شرکت Bungie خرید و بانجی به خانواده پلی استیشن پیوست

Bungie – Sony Interactive Entertainment رسما قرارداد 3.7 میلیارد دلاری خود را برای خرید. Bungie – استودیو سازنده Destiny و هر بازی Halo تا Halo: Reach – تکمیل کرد. و از آن به خانواده PlayStation استقبال کرد. پلی استیشن این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشت و گفت: “توافق خرید بانجی بسته شده است. بنابراین اکنون می توانیم رسما بگوییم… به خانواده پلی استیشن خوش آمدید، Bungie!”برای دریافت ادامه اخبار با سایت دراگون موبایل همراه باشید

توضیحات و پاسخ بانجی به این موضوع:

Bungie همچنین کلماتی را به مناسبت این مناسبت به اشتراک گذاشت و بیان کرد که “پیوستن به تیم باورنکردنی پلی استیشن” چقدر هیجان زده است.
Bungie نوشت: «ما مفتخریم که رسماً به تیم باورنکردنی پلی استیشن ملحق می‌شویم، ما برای آینده شرکت خود هیجان‌زده هستیم و الهام گرفته‌ایم که بازیکنانی را از سراسر جهان گرد هم بیاوریم تا دوستی‌ها و خاطرات ماندگاری را ایجاد کنیم. “Per Audacia ad Astra!”

تکمیل قرارداد سونی و بانجی:

سونی اعلام کرد که قصد دارد Bungie را در فوریه 2022 به مبلغ 3.6 میلیارد دلار خریداری کند، اما کمیسیون SEC برای تکمیل معامله از 15 جولای اشاره می کند که قیمت کل “تقریباً 3.7 میلیارد دلار” است.

زمانی که این معامله عمومی شد، Bungie تأیید کرد که به عنوان یک “فرعی مستقل” SIE اداره می شود و یک استودیوی چند پلتفرمی با گزینه “انتشار خود و دسترسی به بازیکنانی که در آن انتخاب می کنند” باقی خواهد ماند.

برنامه آینده Bungie

بانجی در حال حاضر سخت در حال کار بر روی پشتیبانی از Destiny 2 است، اما برنامه ریزی های بیشتری برای آینده دارد. در حالی که هنوز جزئیات این پروژه ها فاش نشده است، استودیو تایید کرد که Destiny 2 حاوی یک تخم مرغ عید پاک است که بازی بعدی خود را تیز می کند.

در سال 2019، Bungie گفت که می‌خواهد حداقل یک بازی غیر Destiny را تا سال 2025 منتشر کند. فهرست‌های شغلی مختلف نشان می‌دهند که این IP جدید می‌تواند «کمدی» باشد و ممکن است «شخصیت‌های عجیب و غریب» را در خود داشته باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *