black adam
black adam

رفتن بلک ادام – Black Adam برای همیشه؟!

بلک ادام – دواین جانسون تایید کرد که در DCU اولیه جیمز گان وجود بلک آدام وجود ندارد دومینوی دیگری در DCU جدید سقوط کرد. با دواین جانسون تایید کرد که بلک آدام “در فصل اول داستان سرایی” برای ریبوت که در حال حاضر توسط جیمز گان و پیتر سافران در حال توسعه است. حضور نخواهد داشت. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

تایید اخبار توسط بازیگر نقش اول بلک ادام

جانسون این خبر را در یک پست رسانه اجتماعی که روز سه شنبه منتشر شد. به اشتراک گذاشت، جایی که او همچنین تأیید کرد که DC و Seven Bucks “به کاوش در ارزشمندترین راه‌هایی که Black Adam می‌تواند در فصل‌های چندجهانی آینده DC استفاده شود، ادامه خواهند داد.”

جانسون نوشت: “جیمز و من سال‌ها هر کدام را می‌شناسیم و همیشه برای موفقیت همدیگر را دنبال کرده‌ایم. اکنون هم فرقی نمی‌کند، و من همیشه برای پیروزی و برنده شدن بزرگ DC (و مارول) ریشه خواهم داشت.

او در ادامه ضمن ادای احترام به هواداران، گفت که به فیلمی که در ماه اکتبر اکران شد “بسیار افتخار” می کند و گفت که “همیشه به آنها گوش خواهد داد”.

تغییرات عمده بلک ادام بر سر سری اصلی

خروج بلک آدام بخشی از یک سری تغییرات عمده است که شامل تایید هنری کاویل بازگشت خود به عنوان سوپرمن می شود تا هفته ها بعد دوباره ترک کند. گان اخیراً به برخی از واکنش‌هایی که برخی از این حرکت‌ها ایجاد کرده‌اند، پاسخ داد و گفت: «ما می‌دانستیم که دوره‌ای از آشفتگی وجود خواهد داشت».

گمانه زنی ها در مورد اینکه چه کسی بازخواهد گشت و چه کسی دوباره ساخته خواهد شد. ادامه دارد، از جمله شایعاتی مبنی بر بازگشت جیسون موموآ اما به عنوان یک شخصیت متفاوت.

عملکرد کمی ضعیف در باکس افیس

خود بلک آدام از زمان اکران به طور کلی در باکس آفیس عملکرد ضعیفی داشته است. اگرچه هنوز هم این شانس را دارد که حداقل به نتیجه برسد. در بررسی خود نوشتیم که “بلک آدام تا حدی زیاده روی می کند که لذت بردن از اولین ضدقهرمان دی سی سخت است.”

در مورد DCU به طور کلی، باکس آفیس دروغ نمی گوید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *