avatar: the way of water
avatar: the way of water

Avatar: The Way Of Water رکوردزنی در باکس افیس فقط در 14 روز!

Avatar: The Way Of Water رسماً در عرض 14 روز از مرز 1 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرد. و این سریع ترین فیلم در سال 2022 است که به این نقطه عطف رسید. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

 گزارش Variety در مورد Avatar: The Way Of Water

همانطور که توسط Variety گزارش شد است. آواتار: راه آب 317.1 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 712.7 میلیون دلار در سطح بین المللی به ارمغان آورد. که مجموع جهانی آن را به 1.025 میلیارد دلار می رساند. این فیلم تاکنون از Jurassic World Dominion به عنوان دومین فیلم پرفروش سال پیشی گرفت. و در حال حاضر در دوران همه گیر COVID-19 در رتبه سوم قرار دارد.

دنیای جوراسیک بیش از چهار ماه طول کشید تا از مرز میلیاردی عبور کند و دیگر فیلم باکس آفیس 1 میلیارد دلاری در سال 2022 که Avatar: The Way of Water پشت سر گذاشته شد – Top Gun: Maverick – 31 روز طول کشید تا به نقطه عطف برسد. برای یک مقایسه دیگر، Spider-Man: No Way Home تنها 12 روز طول کشید تا یک میلیارد دلار به دست آورد.

شروع کار آواتار: راه آب

Avatar: The Way of Water در 16 دسامبر 2022 افتتاح شد. و در اولین آخر هفته اکرانش در آمریکای شمالی 134 میلیون دلار و در سطح جهانی 435 میلیون دلار درآمد داشت.

کارگردان جیمز کامرون گفته است آواتار: راه آب باید سومین یا چهارمین فیلم پرفروش تمام دوران باشد تا بتواند درآمد داشته باشد، به این معنی که اگر بخواهد این کار را انجام دهد باید بیش از 2 میلیارد دلار در سطح جهانی به دست آورد. قسمت دوم آواتار سال 2009 حدود 350 میلیون دلار هزینه داشت و هزینه های بازاریابی از 100 میلیون دلار فراتر رفت.

فیلم اصلی آواتار 17 روز طول کشید تا یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی به دست آورد و همچنان با فروش 2.97 میلیارد دلاری به عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ تمام شد.برای دریافت اخبار های فیلم های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *