اواتار راه اب
اواتار راه اب

تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Avatar: The Way of Water مشخص شد!

Avatar: The Way of Water از 28 مارس (8 فروردین) در ایالات متحده و 4 آوریل (15 فروردین) در بریتانیا برای خرید از چندین فروشگاه بزرگ دیجیتال. از جمله Prime Video، Apple TV، Vudu، و Movies Anywhere در دسترس خواهد بود.  برای دریافت ادامه اخبار این فیلم با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

Avatar: The Way of Water

به گفته Variety، نسخه دیجیتالی این فیلم با کیفیت 4K Ultra HD با صدای Dolby Atmos در دسترس خواهد بود. این بسته بندی با جعبه پاندورا از ویژگی های اضافی، با بیش از سه ساعت محتوای اضافی ارائه می شود تا مخاطبان را مدت ها پس از انتشار تیتراژ سرگرم کند.  در میان محتوای جایزه، ویژگی‌هایی وجود خواهند داشت که به چالش‌هایی که بازیگران و گروه در طول تولید با آن‌ها مواجه بودند. از جمله جزئیات فناوری‌های جدید مورد استفاده در صحنه، نگاهی به نحوه ساخت دنیای پاندورا و پیچیدگی‌های طراحی صدای آن وجود خواهد داشت. .

هنوز هیچ اطلاعیه‌ای در مورد انتشار فیزیکی دنباله آواتار در رسانه‌های خانگی یا پخش جریانی منتشر نشده است. بنابراین انتظار می‌رود که در یک تاریخ دیرتر دنبال شود. اگرچه تقریباً مطمئناً این فیلم در نهایت به دیزنی پلاس اضافه خواهد شد، اما نه برای مدت کوتاهی. اکران دیجیتال The Way of Water تنها سه ماه پس از اکران این فیلم در سینماها انجام می شود. این حماسه علمی تخیلی سر و صدای زیادی در پرده بزرگ به پا کرد و در 14 روز در باکس آفیس جهانی به 1 میلیارد دلار رسید. و بعداً تایتانیک را پشت سر گذاشت و سومین فیلم پرفروش تاریخ شد.

دنباله این سریال احتمالا سر دراز دارد!

جیمز کامرون، کارگردان، پیش از این اشاره کرده بود که نمایش‌های باکس آفیس The Way of Water و آواتار 3 که هنوز عنوان نشده است. تعیین می‌کند که آیا دیگر دنباله‌های آواتار ساخته می‌شوند یا خیر، و توضیح داد که اگر ثابت شود که این فیلم ساخته نمی‌شود. ممکن است «بی‌پایان ادامه ندهند».

به نظر می رسد موفقیت تجاری دنباله اخیر آواتار نشان می دهد. که آواتار 3، 4، و 5 همگی به جلو خواهند رفت و تاریخ انتشار آزمایشی آن برای سال های 2024، 2026 و 2028 تعیین شد. برای دریافت ادامه اخبار از فیلم های مختلف با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *