assassins creed valhalla
assassins creed valhalla

Assassins Creed Valhalla رایگان شد!

Assassins Creed Valhalla بازی محبوبی که در سال 2020 منتشر شده و تا الان نقد های خوب و بد زیادی داشته و طرفدار های زیادی پیدا کرده و حتی گیم پلی خاص اون همه رو مجذوب خودش کرده این بازی یکی از پر فروش ترین بازی های سال 2022 بوده است و هنوز هم برای کنسول های نسل 9 امی یکی از بهترین گرافیک ها را ارائه میدهد.برای دریافت ادامه خبر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

توضیحات تاریخچه بازی Assassins Creed Valhalla:

بازی اساسینز کرید که تا نسخه سوم آن تقریبا سعی داشت با میکس کردن تاریخ و هیجان مبارزه های اون موقع حس مبارزه های قدیمی با سلاح های ساده را در ما زنده کند ولی بعد از گذشت نسخه های مانند رولوشن و روگ دیگه بازی بازی ها فقط با تاریخ درگیر نبودند بلکه با افسانه های مختلف و قدرت های متفاوت ترکیب شدند. و داستان های عجیب و خاص خود را شروع کردند این داستان هم استارتش از زمن انتشار اساسینز کرید اورجینز شروع شد که بسیار طرفدار داشت با اینکه حتی نزدیک به وقایع تاریخی ان زمان در مصر نبود و بیشتر در هیجان بالای بازی تمرکز شد و بسیار هم طرفدار پیدا کرد!

این نسخه از بازی هم نقطه توجه آن بر گروه وایکینگ ها یکی از قوی ترین و نیرومند ترین قوم های شمالی است!

بازه رایگان شدن Assassins Creed Valhalla:

این بازی تا روز 28 فوریه فقط و فقط در کنسول پلی استیشن و ایکس باکس رایگان شده است! و شما فقط تا اون موقع می توانید این بازی را به حساب خود اضافه کنید و تا ابد آن را نگه دارید. بازی به این کیفیت در کمتر مواقعی رایگان می شود پس بهتر است سریعا این بازی را برای خود کنید. فقط به حسابتان آن را اضافه کنید بدون حتی بازی کردن !

ویژگی های این رایگانی در این دوره کوتاه:

  • تجربه گیم پلی متفاوت و خاص و جدید
  • قابلیت دانلود آن تا 28 فوریه
  • تجربه داستانی جدید به روایت گری یوبی سافت
  • تجربه گرافیک جدید نسل نهمی !

برای دریافت اخبار های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *