Assassins-Creed-Mirage
Assassins-Creed-Mirage

Assassin’s Creed Mirage رسما معرفی شد و هفته آینده رونمایی خواهد شد

Assassin’s Creed Mirage یوبی سافت رسماً پس از افشای اطلاعات اولیه، از اساسینز کرید میراج رونمایی کرد. Ubisoft که در توییتر رسمی فرنچایز (در زیر) اعلام شد، همچنین تأیید کرد که اطلاعات بیشتری در نمایشگاه Ubisoft Forward هفته آینده ارائه خواهد شد. تصویر جدیدی از بازی نیز فاش شد که احتمالاً نشان می‌دهد که قهرمان داستان (که گفته می‌شود Assassin’s Creed Valhalla’s Basim است). در حال حاضر شدن به یک ترور است. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

Ubisoft Forward  و اساسینز کرید میراج

Ubisoft Forward در 10 سپتامبر در ساعت 12 بعد از ظهر اقیانوس آرام / 3 بعد از ظهر شرقی. 8 بعد از ظهر بریتانیا (بنابراین ساعت 5 صبح در 11 سپتامبر AEST) آغاز می شود.

ASSASSINS CREED MIRAGE
ASSASSINS CREED MIRAGE

داستان اصلی Assassin’s Creed Mirage

به نظر می‌رسد تصویری از بازی جدید Assassin’s Creed که مدت‌ها شایعه شد. با عنوان ظاهراً Assassin’s Creed Mirage، به صورت آنلاین درز کرده است.

همانطور که توسط Eurogamer گزارش شد. یک توییت حذف شد از وب سایت طرفداران Assassin’s Creed، The Codex Network. آثار هنری قاتل جدید را به اشتراک گذاشته است که ظاهراً از فروشگاه خود Ubisoft درز کرده است.

این تصویر یک قاتل را در لباس سفید نمادین سری نشان می دهد که در برابر چیزی که شمشیر به دست دارد، روبرو می شود. اگرچه فقط سایه ای از دشمن نشان داده شده است. یکی از نسخه‌های این هنر به «The Forty Thieves Quest» اشاره می‌کند. که به نظر می‌رسد این تصویر بخشی از پاداش پیش‌سفارش یا موارد مشابه است.

Assassin’s Creed Valhalla در این بازی

به نظر می رسد قاتل Basim باشد – شخصیتی از Assassin’s Creed Valhalla. به کمک آستین های آبی و قرمز و همچنین شمشیر، که به نظر می رسد دقیقاً مطابقت دارد. این با شایعات قبلی مبنی بر اینکه Basim قهرمان یک بازی مستقل توسعه یافته است که انتظار می رود امسال منتشر شود مطابقت دارد.

در حالی که هیچ چیز تایید نشده است. یوبی سافت هفته آینده در 10 سپتامبر میزبان یک نمایشگاه چند بازی به نام Ubisoft Forward است. که احتمالاً Assassin’s Creed جدید را به طور کامل معرفی خواهد کرد. طبق شایعات قبلی، این بازی از نظر وسعت کوچک‌تر خواهد بود. و در عوض بر بخش‌های مخفی کاری اختصاصی‌تری نسبت به دنیای باز گسترده‌ای شبیه به بازی‌های قبلی Valhalla یا Odyssey تمرکز خواهد کرد.

یوبی سافت همچنین در حال کار بر روی عنوانی به نام Assassin’s Creed Infinity است که قرار است یک پلتفرم در حال تکامل شبیه به Fortnite باشد که دارای بازی‌ها، شخصیت‌ها و ماموریت‌های متعددی از تاریخ 15 ساله این فرنچایز است.برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *