Assassin's Creed 4: Black Flag Remake
Assassin's Creed 4: Black Flag Remake

یوبی‌سافت در حال کار روی Assassin’s Creed 4: Black Flag Remake است.

Assassin’s Creed 4: Black Flag Remake طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت در حال ساخت نسخه ریمیک Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۲۰۱۳ است. با این حال، ظاهراً در مراحل اولیه خود است و تا چند سال کامل نخواهد شد. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

طبق گفته Kotaku، تیمی در Ubisoft سنگاپور به شدت در توسعه بازسازی این نسخه مشارکت دارد. استودیو سنگاپور همچنین در حال توسعه فناوری اقیانوسی Assassin’s Creed است که در حال حاضر روی Skull and Bones کار می کند.

در یک ایمیل داخلی که توسط Kotaku مشاهده شده است، استودیو سنگاپور توسعه دهندگان خود را مجبور می کند. تا به جای از راه دور، شخصاً در دفتر کار روی Skull and Bones انجام دهند. در حالی که به نظر می رسد استودیو صبحانه و شام را ارائه می دهد. به نظر می رسد این اقدام برای تحت فشار قرار دادن توسعه دهندگان آن است تا ساعت های طولانی تری کار کنند تا نسخه بتای بسته را که قرار است در اواخر آگوست ارائه می شود، ارسال کنند.

کیفیت فوق العاده بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag Remake

تیمی که روی Skull and Bones کار می‌کند همچنین در مورد اینکه آیا می‌توان جمجمه و استخوان‌ها را به بازی‌ای که بیشتر شبیه Black Flag باشد، بحث کرد. این به طور بالقوه به معنای افزودن عناصر اکتشاف مشترک و نبرد تن به تن به جای مکانیک‌های جمع‌آوری منابع و نبردهای دریایی PvP است.

آیا جمجمه و استخوان در حال تکامل است؟
Skull and Bones اولین بار در سال 2017 فاش شد. اما در چند سال گذشته بارها به تعویق افتاد. قرار بود در نوامبر 2022 منتشر شود اما به مارس 2023 عقب افتاد. اکنون، یک پنجره انتشار نامشخص در طول سال مالی 2023-2024 دارد. در نمایشگاه Ubisoft Forward 2023، یوبی‌سافت اجرای زنده کانکس دریایی را ارائه کرد! و دوره بتای Skull and Bones را برای 25 تا 28 آگوست اعلام کرد.

تمرکز اصلی یوبی سافت روی چند فرانچایز از جمله اساسینز کرید بلک فلگ ریمیک

یوبی‌سافت تأیید کرد که اخیراً تعداد فرنچایزهای بلاک‌باستر خود را دو برابر خواهد کرد، بنابراین جای تعجب نیست که روی Assassin’s Creed تمرکز کند.

Assassin’s Creed IV: Black Flag اولین بار در سال 2013 منتشر شد. در بررسی Assassin’s Creed IV: Black Flag از IGN، گفتیم: “دنیای شگفت انگیز Assassin’s Creed IV: Black Flag من را با خوشحالی بیش از هر بازی دیگری در این سری مشغول نگه داشته است. اگرچه داستان آن قوی‌ترین نیست.

اگه تیک تاک و شبکه های اجتماعی مختلف یوبی ساف رو دیدید! درخواست این بازی فوق العاده بوده و هنوزم با اینکه اخبار انتشار این بازی منتشر شد! هنوزم مردم برای انتشار سریعتر بازی درخواست میکنند برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *