AirPods Pro 2
AirPods Pro 2

AirPods Pro (نسل دوم) با لیستی طولانی از امکانات!

اپل AirPods Pro (نسل دوم) را ظاهراً با لیست طولانی از ویژگی‌هایی مانند تشخیص ضربان قلب، عملکرد سمعک و درگاه USB Type-C عرضه خواهد کرد. طبق رندرهای جدید، Apple AirPods Pro (نسل دوم) با طراحی مشابه مدل قبلی خود عرضه خواهد شد. رندر ها طراحی بدون پایه ساقه ای شبیه به نسل قبلی AirPods Pro را نشان می دهند.

طبق گزارشی از 52Audio، ایرپادز پرو (نسل دوم) قرار است دارای یک SoC H1 باشد که از حذف نویز فعال خود تطبیقی ​​و عملکرد Find My بهبود یافته پشتیبانی کند. هدفون جدید اپل می تواند دارای تشخیص ضربان قلب و درگاه USB Type-C برای شارژ سریع و سازگاری بهتر باشد. همچنین انتظار می‌رود این هدفون دارای عملکرد سمعک باشد. این ویژگی می‌تواند به افرادی که مشکلات شنوایی دارند این امکان را بدهد که از هدفون خود مانند سمعک استفاده کنند.

همچنین مطالعه کنید: اپل 80 میلیون نمایشگر OLED برای خانواده آیفون 14 سفارش داده است

"<yoastmark

 تشخیص ضربان قلب در AirPods Pro (نسل دوم) داده‌های گوش داخلی کاربر را برای نظارت بر دمای بدن همراه با پایش ضربان قلب جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند. این هدفون دارای ویژگی‌های آکوستیک مشابهی مانند AirPods (نسل سوم) است که از یکسان سازی خودسازگار، صدای فضایی برای ردیابی پویا سر و اشتراک‌گذاری صدا پشتیبانی می‌کند.

اینبار با درگاه Type-C

رندرهای این نشریه نشان می دهد که قاب شارژ این هدفون دارای یک درگاه USB Type-C است که دارای دهانه های متعدد در دو طرف آن است. دو دهانه بزرگتر در سمت راست توسط یک قطعه فلزی محافظت می شوند. کیس شارژ دارای یک بلندگو در پایین است که می تواند صدا را خودش پخش کند و با اپلیکیشن Find My کار کند.

"<yoastmark

 ایرپاد پرو (نسل دوم) ایرپاد پرو (نسل دوم) True Wireless Stereo طراحی شبیه به نسل قبلی خود، AirPods Pro خواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید: تاریخ عرضه آیفون 14 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *