ایرپاد پرو 2
ایرپاد پرو 2

ایرپاد پرو 2 امسال با پورت لایتنینگ برای شارژ عرضه می شود

به گزارش دراگون موبایل و به نقل از 9to5mac ایرپاد پرو اپل برای اولین بار در اکتبر 2019 منتشر شد. امسال در نهایت به انتشار به روز رسانی نسل دوم نزدیک می شویم. مینگ چی کو، تحلیلگر معتبر اپل، امروز گزارش داد که انتظار می رود ایرپاد پرو 2 در نیمه دوم سال وارد تولید انبوه گردد. اما او همچنین خبر بدی برای کسانی دارد که امیدوار به تغییر در کیس شارژ بودند.

"<yoastmark

انتقال خط تولید به ویتنام

کو توییتر توضیح داد که انتظار دارد تولید انبوه ایرپاد پرو 2 در نیمه دوم سال جاری آغاز گردد. او همچنین خاطرنشان کرد که این محصول اپل در ویتنام ساخته خواهد شد که نشان‌دهنده کاهش اتکای اپل به چین است. وال استریت ژورنال در آخر هفته گزارش داد که اپل به برخی از تامین کنندگان خود اطلاع داده است که می خواهد تولید خود را از چین به هاب ها در ویتنام و هند منتقل کند.

کو می گوید که تصمیم اپل برای انتقال تولید از چین به ویتنام را می توان به “زنجیره تامین نسبتا پیچیده محصول و محیط تولید بهتر ویتنام” نسبت داد.

در حال حاضر ایرپاد پرو در چین و ویتنام تولید و مونتاژ می شود. به نظر می رسد Kuo معتقد است که انتقال خط تولید به ویتنام با سرعت بیشتری در سال جاری ادامه خواهد یافت. انتظار می‌رود اپل همچنان در مرحله «معرفی محصول جدید» فرآیند تولید ایرپاد پرو 2 را در چین آزمایش و تکمیل کند.

همچنین مطالعه کنید :

شارژ ایرپاد پرو 2

از نظر ویژگی‌ها و تغییرات مورد انتظار، کو پیش‌بینی می‌کند که کیس شارژ ایرپاد پرو 2 همچنان دارای یک درگاه لایتنینگ برای شارژ خواهد بود، که امیدها برای تغییر به USB-C در سال جاری را از بین می‌برد.

کو اوایل این ماه گزارش داد که اپل در حال آزمایش آیفون 15 با درگاه USB-C برای شارژ است. این تحلیلگر همچنین پیش بینی کرد که وقتی پورت آیفون به شارژ USB-C تغییر کند، اپل ایرپاد و سایر لوازم جانبی را نیز به USB-C تغییر خواهد داد. اگر پیش‌بینی کو محقق شود، به‌روزرسانی ایرپاد پرو امسال همچنان از قابلیت شارژ لایتنینگ برخوردار خواهد بود.

سایر ویژگی های شایعه شده برای ایرپاد پرو 2 شامل فرم فاکتور جدید، اضافه شدن قابلیت های ردیابی سلامت و تناسب اندام و پشتیبانی از پخش صدای Lossless است. خود اپل حتی گفته است که ایرپاد می تواند روزی با ارائه اطلاعات اضافی، قابلیت های ردیابی سلامت اپل واچ را تکمیل کند.

همچنین مطالعه کنید:

تاریخ عرضه آیفون 14 فاش شد

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *