apex legend
apex legend

Apex Legends در پی فصل 14 رکوردهای جدید بازیکنان خود را ثبت کرد

Apex Legends مطمئناً در ماه گذشته در Respawn Entertainment تعدادی چوب پنبه روی نوشیدنی‌های جشن و لیوان‌ها به صدا درآمده است. زیرا Apex Legends (در برگه جدید باز می‌شود) به صعود ثابت خود در میان قله‌های بازی ادامه می‌دهد. انتشار در فصل 14 در ماه گذشته شاهد آن بود که بازی محبوب بتل رویال به اوج تعداد بازیکنان جدید با 511676 بازیکن همزمان افزایش یافت که تقریباً 47 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشت. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

ظریف تر، اما شاید مهم تر، حداقل و متوسط ​​اوج بازیکنان روزانه نیز به طور قابل توجهی رشد کرده اند. این موضوع همیشه در مورد ماه‌های شکستن رکورد بازیکنان صدق نمی‌کند، و یک نگاه ظریف به اعداد امسال برای Apex روند ثابتی را نشان می‌دهد. Apex Legends اکنون به طور میانگین حداقل بیش از 300000 بازیکن در هر زمان معین دارد—329041 بازیکن در ماه اوت.

اینها همه اعدادی هستند که توسط SteamDB بازیابی شده‌اند (در برگه جدید باز می‌شوند)، بنابراین شامل هیچ‌کسی که Apex را از طریق برنامه EA در فروشگاه ویندوز بازی می‌کند و بدون شک تعداد بیشتری از افرادی که روی کنسول‌ها بازی می‌کنند، نمی‌شوند. من شرط می بندم که این اعداد در سایر پلتفرم های بزرگ نیز افزایش می یابد.

حداقل تعداد بازیکنان روزانه Apex Legends

نگاهی به حداقل تعداد بازیکنان روزانه اوج یک داستان موفقیت واقعی برای Apex Legends را نشان می دهد. آنها در بیشتر ماه‌ها تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به بسیاری از بازی‌های Steam به دست می‌آورند که نسخه‌های آن را به فروش می‌رسانند. حتی پس از چند ماه که کاهش در اعداد را به همراه داشت، مانند سپتامبر تا دسامبر 2021، ماه‌های بعدی برعکس شده و بیش از آن روند را جبران می‌کنند. Apex هر ماه 10000 یا بیشتر بازیکن روزانه به دست می آورد.

در خبرهای دیگر Apex Legends، بتل رویال که معروف به خود احیای خود اضافه کرد، پس از شکایت بازیکنان، آن را حذف می‌کند. همچنین یک اشکال خنده دار اما بسیار خسته کننده وجود دارد که در حال تعویض کیت های بازیکنان بود و باعث می شد یک شخصیت دارای مجموعه حرکت های دیگری باشد. Gibalkyrie یا Pathwraith، برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *