Apex-Legends(Dragonmobile.ir)
Apex-Legends(Dragonmobile.ir)

نقد و بررسی بازی ایپکس لجند – Apex Legend

Apex Legend بازی است که در سال ۲۰۱۷ در همان اول انتشار که در نسخه بتای خود طرفداران فوق العاده زیادی و دور خود جمع کرد. گیم پلی از بازی فوق‌العاده و همچنین  داستانی جالب و کاراکترهای جذاب تری را در بازی بتل رویال وارد کند. و نقد و بررسی های مثبت زیادی را دریافت کنند این بازی با توجه به کیفیت که دارد. کمتر به آن اهمیت دادند دلیل آن هم وجود فورتنایت در زمان انتشار نسخه اصلی بازی بود.

زمانی که نسخه اصلی بازی انتشار یافت اپیک گیمز تصمیم گرفت برای عقب نیفتادن از رقابت با این بازی بتل پس فورتنایت را برای یک سیزن رایگان کند تا همه طرفداران ای که از بازی فورتنایت به خاطر apex گرفته بودند دوباره برگردند و مرکز توجه را دوباره دست خود بگیرد ولی با این حال شرکت الکترونیک آرتز دست از مبارزه بر نداشت و هنوز هم با آپدیت های جذاب خود ایپکس  را هر روز بهتر و بهتر میکند برای دریافت ادامه نقد و بررسی بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید

گیم پلی بازی Apex Legend:

گیم پلی بازی فوق العاده اکشن بالایی داره. و با توجه به شخصیت هایی که درون بازی هستند. شما هر فصل خود را برای یک ماجراجویی جدید در بازی آماده میکنید. گیم پلی بازی از نظر اکشن بودن هیچ چیزی کم ندارد. از حرکت های مختلف مانند پریدن و بالارفتن گرفته تا قدرتهای عجیب و غریب شخصیت های مختلف درون بازی به صورت خلاصه این بازی گیم پلی فوق العاده خوبی دارد.

اسلحه های بازی Apex Legend:

این بازی تنوع فوق‌العاده زیادی در اسلحه دارد شما انتخاب های فوق العاده زیادی در انتخاب اسلحه دارید به صورتی که در هر بازی شما شک می کنی که کدام اسلحه را انتخاب کنید تا بتوانید قدرت بیشتری را در بازی نشان بدهید نکته دیگری که در این بازی وجود دارد این است که هیچ اسلحه ای نقطه ضعفی ندارد

شما حتی می‌توانید چند اسلحه که از یک نوع است را ببرید  و ممکن است که در بازی برنده هم بشوید این نکته هم دقیقه یکی از . قوت های دیگر بازی می باشد در ایپکس  برخلاف بازی های دیگر شما از داشتن یک اسلحه ضعیف رنج نمی برید. و هر اسلحه ای که به بازی اضافه میشود مطمئن هستید یک اسلحه عالی و فوق العاده است. که در هر شرایطی به کار میآید همچنین شما میتوانید از طریق خود را با قطعات مختلف تقویت کرده. و بازی خود را نیز بهتر بکنید به همین علت نمی توان اسم اسلحه فوق‌العاده قوی را روی اسلحه گذاشت.

داستان :

بازی ایپکس داستان فوق العاده قدیمی خود را همچنان حمل میکند. همچنان هم آن را ادامه می‌دهد داستان این بازی گذشته قدیمی از بازی تایتان فال را دارد. و دلیل اصلی وجود این بازی هم ادامه یافتن داستان بازی تایتان فال می باشد. و داستان هم تقریباً یه داستان اورجینال و کامل می باشد. که با کمیک ها و ویدیو های کوتاه و ایونت مختلف داستان ادامه پیدا می کند.

نقشه:

شاید به توان تنها نقطه ضعفی که برای بازی اپکس در نظر گرفت. نقشه های در عین حال هم خوب و هم بد در نظر گرفت. در بعضی از نقاط نقشه کوه های فوق العاده زیادی وجود دارد. که زمانی که رینگ به سمت شما می آید شما باید از روی آن پرواز کنید. و یا درآن بمیرید همچنین اگر شما آیتم هیل  کننده با خود کم ببرید. مطمئن باشید بعد از حتی در رفتن از رینگ هم باز هم مشکل جون داشتن را خواهید داشت. ولی از دیگر نقاط قوت این بازی می توان به تعداد نقشه های زیاد آن اشاره کرد. این بازی فقط در مورد بتل رویال ۴ نقشه مجزا و فوق العاده بزرگ دارد. حداقل ۵۰ دست بازی از هر نقشه نیاز است تا آن را یاد بگیرید.

گرافیک:

گرافیک بازی apex از نظر کاراکتر و بعضی از جزئیات نقشه فوق العاده دقیق و خوب است. ولی از نظر ساختن محیط مانند ساختن درختان و ساختمان ها نمیتوان زیاد به آن ویژگی خوب راداد. در بازی روی گرافیک شخصیت ها خیلی کار شدست. ولی اصلاً زمان زیادی روی نقشه های قدیمی بازی گذاشته نشده. و میتوان تقریباً این موضوع را هم یکی از نقاط قوت بازی و هم یکی از نقاط ضعف بازی در نظرگرفت.

بتل پس:

بتل پس بازی   پر از آیتم های هیجان انگیز و اسکین ها خفن است. از اسکین گرفته تا ایموت های جذاب و هلو اسپری ها ولی تا سیزن نه بازی شما نمیتوانستید بتل پس به صورت رایگان و تلاش زیاد در چند سیزن گیرید ولی الان از بعد از سیزن ۹ شما میتوانید بعد از بازی حداقل در ۴ سیزن و 100 درصد بتل پس رایگان بتل پس اصلی را بخرید. و مانند دیگران اسکین های جذاب خود را داشته باشید.

پس:

بازی Apex Legend یکی از معروف ترین و قدیمی ترین بازی های بتل رویال است. هر کسی بعد از چند بار بازی کردن عاشق ان می شود . این بازی گیم پلی فان و جذابی دارد. به صورت که شما از بازی خسته نمیشید و داستان آن و بامزه گی شخصیت های آن شما را درگیر خود می کند. ولی باز هم انتخاب با شماست شما می توانید نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. برای دریافت اخبار های بیشتر با سایت دراگون موبایل همراه باشید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *