amongus vr
amongus vr

Among Us VR تاریخ انتشار نوامبر را دریافت می کند

Among Us VR ، پورت واقعیت مجازی بازی اجتماعی آنلاین 2018، در 10 نوامبر وارد بازار می شود و قیمت آن 9.99 دلار است. امانگ آس وی ار که در ابتدا در جوایز بازی 2021 اعلام شد، به شما امکان می دهد با حداکثر ده بازیکن بازی کنید. شما نقش یک خدمه یا یک کلاهبردار را به عهده می‌گیرید، در حالی که اولی به دنبال انجام تمام وظایف اطراف نقشه است. در حالی که بازیکن (بازیکنان) که خود را به عنوان فریبکار (ها) نشان می‌دهند سعی می‌کنند همه خدمه را بدون شناسایی شدن بکشند.  برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

هیجانی جدید با VR شدن امانگ آس

Among Us در حال حاضر یک بازی سرگرم کننده است، اما پورت VR سطح جدیدی از تعلیق و هرج و مرج را اضافه می کند که چشم اندازی تازه را برای بازیکنان قدیمی فراهم می کند. در تریلر گیم پلی که در ماه آوریل منتشر شد، می توانید ببینید که بازی به سمت دید اول شخص تغییر می کند. افزودن به سطح هرج و مرج، گنجاندن دست‌هایی است که می‌توانید در حین دویدن به اطراف تکان دهید یا از آنها برای اشاره فیزیکی به فردی که احساس می‌کنید ممکن است در گروه شیاد باشد، استفاده کنید.

بررسی ما از نسخه غیر VR اشاره کرد که Among Us “با موفقیت گیم‌پلی فریبنده بازی‌های شنل و خنجر حضوری را به فرم بازی ویدیویی منتقل می‌کند.”

علاوه بر نسخه Meta Quest 2، امانگ آس وی ار  روی Steam VR نیز در دسترس خواهد بود. یک پورت پلی استیشن VR2 نیز در حال توسعه است و «زمانی که [PSVR2] منتشر شود، در دسترس خواهد بود». در حال حاضر، PSVR2 قرار است در سال آینده عرضه شود.

حمع بندی و رویداد Among Us VR

علاوه بر تاریخ انتشار و قیمت Among Us VR، سخنرانی اصلی Meta Connect امروز نیز جزئیاتی را در مورد استودیوهای جدید خریداری شده توسط Meta، که شامل استودیوی توسعه دهنده RE4 VR، Armature است، به اشتراک گذاشت. برای دیدن همه چیزهایی که در طول رویداد امروز اعلام شده است. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

among us
among us

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *