2 airpods pro
2 airpods pro

AirPods Pro 2 برخلاف شایعات، ویژگی کنترل سلامتی نداره!

طبق شایعات AirPods Pro 2 در اواخر پاییز امسال، سه سال پس از عرضه اولین نسخه، عرضه میشه. در ابتدا، گمانه زنی ها این بود که AirPods Pro جدید برای اولین بار از قابلیت های ردیابی سلامت استفاده میکنه. اما، گزارش جدید بلومبرگ این احتمال رو خیلی کم میدونه!!!!

جدید ترین ویژگی های AirPods Pro 2:

در آخرین نسخه خبرنامه Power On، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داده که AirPods Pro جدید در مسیر عرضه در اواخر پاییز امسال قرار گرفته. گزارش‌های اخیر نشون میده که ویژگی بارز AirPods Pro 2، پخش صدای بدون نویز و کیس شارژ بازطراحی‌شده است.

 چیزی که گورمن انتظارش رو نداره، پشتیبانی از پایش ضربان قلب یا توانایی تعیین دمای بدن شماس. هر دوی این ویژگی‌ها در شرکت اپل مطرح شدن، اما بعیده امسال اجرایی شوند:

بعیده که AirPods Pro امسال قابلیت نظارت بر ضربان قلب رو داشته باشه. اپل در حال آماده شدن برای عرضه AirPods Pro جدید در اواخر پاییز امسال است.(اواخر سال میلادی جاری.) اگر AirPods Pro اصلی رو که در پایان سال 2019 عرضه شد خریدید، احتمالاً باتری‌های شما به پایان عمر خود رسیده باشن. پس وقتشه که به سراغ هندزفری جدید اپل برید!

AirPods Pro جدید
AirPods Pro جدید

در چند ماه گذشته، شایعاتی در مورد این که مدل امسال توانایی تعیین ضربان قلب یا دمای بدن کاربر رو داره، منتشر شد. هیچ یک از ویژگی‌ها احتمالاً در نسخه سال 2022 وجود نداره. اگرچه هر دو آنها در داخل شرکت بررسی شدند و ممکنه یک روز از آنها هم استفاده بشه.

شایعات گذشته اینجاست: قابلیت های جذاب AirPods Pro 2

انتظار می‌رود AirPods Pro 2 اواخر پاییز امسال عرضه شود. این احتمال خیلی قویه چون سه سال از عرضه AirPods Pro اصلی می گذره. AirPods Pro همچنین با برخی مشکلات مثل کاهش طول عمر مواجهه. در واقع، اپل در حال حاضر یک برنامه خدمات AirPods Pro را اجرا می‌کند که در آن می‌توانید ایرپاد خود را به صورت رایگان جایگزین کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *