mwii
mwii

حمله DDOS بازی‌های اصلی Activision Blizzard را ساعت‌ها آفلاین کرد

Activision – یک حمله DDOS علیه Activision Blizzard سرورهای رایانه شخصی این شرکت را برای ساعت ها از کار انداخت. و بسیاری از کاربران را قادر به اجرای بازی هایی از جمله Call of Duty، World of Warcraft و Overwatch کرد. برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اکتیویژن بلیزارد ابتدا در توییتی در ساعت 12:15 بامداد اقیانوس آرام در 14 سپتامبر این مشکل را تایید کرد. و گفت که در حال بررسی مشکلی است که سرورهای احراز هویت خود را تحت تأثیر قرار می دهد. و باعث تلاش های کند یا ناموفق برای ورود به سیستم برای بازیکنان می شود.

با این حال، حدود 40 دقیقه بعد، Activision Blizzard تأیید کرد که سرورهای رایانه شخصی آن در نتیجه یک حمله DDOS از کار افتاده است. در یک توییت بعدی (زیر) آمده است: «ما همچنان به طور فعال یک حمله DDOS در حال انجام را که بر تأخیر/اتصالات بازی‌های ما تأثیر می‌گذارد، نظارت می‌کنیم».

سرور های Activision کاملا به حالت اول برگشته اند

این مشکل اکنون حل شده است، و سرورها برای تقریباً سه ساعت و 30 دقیقه. حداقل از زمانی که Activision Blizzard برای اولین بار مشکل را گزارش کرد، خاموش هستند. مشخص نیست چه کسی مسئول این حمله است یا اینکه آیا انگیزه خاصی وجود داشته است.

در کنار بازی های اصلی قبلی، Hearthstone و Diablo: Immortal نیز تحت تاثیر قطعی سرور قرار گرفتند.

این ناشر چند ماه پرمشغله در راه دارد، زیرا Call of Duty: Modern Warfare 2، Warzone 2 و Overwatch 2 همگی قرار است در سال 2022 منتشر شوند. انتظار می‌رود نمایشگاه Call of Duty فردا، 15 سپتامبر برگزار شود. هر دو عنوان آینده را روشن می کند.

جیم رایان از بازی Call of Duty و Xbox راضی نیست

خدمه ایکس باکس ما در مورد یک تغییر مدیریتی مهم در صدر صنایع 343. پخش عمومی شکایات مربوط به Call of Duty از فیل اسپنسر و مایکروسافت توسط رئیس سونی. جیم رایان، بزرگترین خبر از نمایشگاه های دیزنی/مارول و یوبی سافت آخر هفته، کنترلر جدید Xbox Elite و موارد دیگر! برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *