6G
6G

اینترنت نسل 6 با 100 برابر سرعت در راه است

چند روز پیش، China Mobile “کاغذ سفید فنی در معماری شبکه 6G” را منتشر کرد. مقاله فنی یک طراحی کلی معماری نسل جدید “سه بدنه، چهار لایه و پنج وجهی” را پیشنهاد می کند. همچنین این اولین انتشار سیستماتیک طراحی معماری شبکه 6G در صنعت است. در حال حاضر، 5G در حال حاضر کمتر از سه سال است که در چین وجود دارد. در حال حاضر، تعداد کاربران تلفن همراه 5G از 400 میلیون نفر فراتر رفته است. با توجه به قانونی که فناوری ارتباطات سیار هر 10 سال یا بیشتر به روز می شود، انتظار می رود 6G در حدود سال 2030 تجاری شود و در اختیرا عموم قرار گیرد.

“مقاله فناوری معماری شبکه “China Mobile یک معماری شبکه 6G متقاطع، چند لایه و چند بعدی را از سه منظر ارائه می دهد: نمای فضایی، نمای لایه ای و نمای عملکردی از طریق تجزیه و تحلیل سیستماتیک نیروهای محرک، قضاوت ها و مفاهیم.

شبکه 6G – عصر جدیدی از سرعت بالای اینترنت

"<yoastmark

پیشنهادی برای طراحی دوقلو، طراحی سیستم و طراحی شبکه ای اجرای معماری وجود دارد. این بر اساس طراحی کلی معماری است. در سال 2019، اولین مقاله نسل 6 اینترنت در جهان با عنوان «درایورهای کلیدی و چالش‌های تحقیقاتی هوش بی‌سیم 6G همه جا» در معرض دید عموم قرار گرفت. کاغذ سفید اشاره می کند که بیشتر شاخص های عملکرد بین 10 تا 100 برابر بهتر خواهد بود. در عصر 6G امکان دانلود 10 فیلم HD از همین نوع در یک ثانیه وجود خواهد داشت.

وزیر ارتباطات: وعده دولت الکترونیک هنوز 100% محقق نشده است.

علاوه بر این، در ژوئن سال گذشته، گروه ارتقای IMT-2030 “کاغذ سفید چشم انداز کلی و فناوری های کلیدی بالقوه 6G” را منتشر کرد. این مقاله نشان می دهد که بر اساس سرعت بالای 5G، اتصال بزرگ، تاخیر کم و قابلیت اطمینان بالا، 6G بیشتر به ارمغان می آورد. این روند جدید غوطه وری، هوشمندی، جهانی شدن و غیره است.

طبق آخرین داده ها، تعداد کل مشتریان China Mobile به 967 میلیون نفر رسیده است. این شرکت در این ماه 202000 افزایش خالص داشته است و در سال جاری 9.706 میلیون افزایش خالص داشته است. تعداد کل کاربران بسته 5G اکنون به 495 میلیون نفر رسیده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *