Multiversus
Multiversus

تاریخ انتشار فصل 1 Multiversus تایید شد!

فصل 1 MultiVersus به صورت رسمی در 15 آگوست 2022 منتشر می شود. بیانیه ای از طریق توییتر تاریخ انتشار جدید جنگنده پلتفرم آنلاین برادران وارنر را به همراه جزئیات یک Battle Pass جدید تایید کرد. “ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم فصل 1 در 15 آگوست با یک Battle Pass کاملاً جدید آغاز می شود تا بتوانید جوایز درون بازی دریافت کنید.” بیانیه آشکار می کند. همچنین می‌توانیم تأیید کنیم که مورتی در تاریخ 23 آگوست به عنوان بخشی از فصل 1 به فهرست شخصیت‌ها ملحق می‌شود. ما مشتاقانه منتظر اشتراک‌گذاری بیشتر در هفته‌های آینده هستیم!  برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اومدن ریک اند مورتی به بازی مولتی ورس در فصل جدید

بدیهی است که خبر مهم دیگر در اینجا این است که مورتی (از شهرت Rick & Morty) بالاخره در 23 آگوست به عنوان یک شخصیت قابل بازی به بازی راه پیدا می کند. این خبر خوبی برای طرفداران سریال است. اما Warner Bros. Games همچنین اطلاعات بیشتری درباره فصل 1 فاش کرد و به نظر می‌رسد که در زمان عرضه بازی فقط یک بار کاهش محتوا نخواهد داشت. در عوض، آنها حالت‌های بازی جدید و غیره را در طول اولین Battle Pass ارائه خواهند کرد.

آنها فاش کردند: “توجه سریع: همه چیزهایی که در فصل 1 برای شما آورده ایم، در یک روز قرار نمی گیرند.” حالت‌ها و محتوای جدید در طول زندگی فصل پخش خواهند شد. ما به اشتراک‌گذاری تاریخ‌ها در مورد همه چیزهای سرگرم‌کننده در آینده ادامه می‌دهیم!» اکنون تنها چند روز مانده است، فصل 1 نمی تواند به اندازه کافی سریع ارائه شود، و مطمئناً پس از تاخیر در عرضه بازی، آرامش زیادی به همراه خواهد داشت.

توییت مولتی ورس
توییت مولتی ورس

نظر طرفداران نسبت فصل 1 Multiversus

اگرچه برخی از طرفداران حدس می زدند که این می تواند مربوط به ادغام برادران وارنر باشد. او گفت: “برای کسانی که متعجب هستند، ما تحت تاثیر ادغام Discovery/Warner Bros نیستیم.” و با توجه به اینکه تعداد بازیکنان به زودی از 10 میلیون بازیکن فراتر می‌رود، به نظر می‌رسد که اکثر طرفداران ناامید نشده‌اند.

آیا می خواهید درباره MultiVersus اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ راهنمای کاراکتر ما را برای لیست کامل شخصیت‌های قابل بازی، و همچنین نکات و ترفندهای ما برای استفاده حداکثری از مسابقات خود که در اینده منتشر می شود بررسی کنید. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *