tips for pro gaming dragon mobile
tips for pro gaming dragon mobile

10 نکته مهم در بازی کردن مثل گیمر حرفه ای !

گیمر حرفه ای – حالا می خواهید یک گیمر حرفه ای شوید. ارتقاء رتبه‌ها در تابلوهای امتیازات جهانی، برنده شدن در تورنمنت‌ها برخی از امتیازاتی است که به دست خواهید آورد.

هر گیمر واقعی دوست دارد مانند یک حرفه ای بازی کند، اما تنها تعداد کمی از آنها موفق به انجام آن می شوند.

بنابراین، آیا واقعاً می خواهید مانند یک حرفه ای بازی کنید؟ این مقاله فقط برای شماست.

در این مقاله، ده نکته مخفی را برجسته کرده ایم که مهارت های بازی شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند مانند یک حرفه ای بازی کنید. پس بیایید شروع کنیم.برای دریافت ادامه اموزش با سایت دراگون موبایل همراه باشید

سیستم بازی خود را ارتقا دهید

با استفاده از تجهیزاتی که مناسب نیستند، حرفه ای شدن سخت است. به عنوان مثال، بسیاری از گیمرها از صفحه کلید، ماوس، کنترلر و هدفون بی سیم استفاده می کنند که به تأخیر می افزاید. نه تنها این، رایانه یا کنسول آنها به شدت نیاز به ارتقاء دارد و اتصال اینترنت آنها غیرقابل اعتماد است. این مسائل در طول بازی های رقابتی مزایای زیادی به حریفان شما می دهد و مانع از نشان دادن پتانسیل واقعی بازی خود می شود.

برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای، باید تنظیمات مناسبی داشته باشید. کارهای ساده ای مانند ارتقای اتصال به اینترنت، استفاده از دستگاه های ورودی سیمی و استفاده از کارت گرافیک برای بازی، مهارت های شما را به شدت بهبود می بخشد.

سایر عادات مانند تعمیر و نگهداری به موقع، به روز رسانی نرم افزار، پاک کردن حافظه پنهان و تمیز کردن تجهیزات اطمینان حاصل می کند که هیچ چیز باعث کاهش سرعت شما نمی شود.

بازی هایی را انتخاب کنید که از آنها لذت می برید

بیشتر گیمرها در انجام بازی‌هایی که واقعاً دوست ندارند، مقصر هستند، اما این کار را انجام می‌دهند زیرا محبوب است و دوستانشان آن را بازی می‌کنند. اگر چه برای شما غیرممکن نیست که در یک بازی که دوست ندارید برتر باشید، سخت خواهد بود. بازی‌هایی مانند CS:GO، COD و DOTA 2 دارای پایگاه بازیکن بزرگی هستند و بسیار سرگرم‌کننده هستند، اما محبوبیت آن‌ها نباید دلیلی باشد که شما آن‌ها را انتخاب می‌کنید.

بازی‌های اکشن، ماجراجویی، نقش‌آفرینی، مسابقه‌ای، استراتژی و دسته‌بندی‌های دیگر برای کاوش در دسترس هستند. اگر بازی هایی را انجام دهید که در آن ها زمان خوبی دارید تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. بسیاری از گیمرهای حرفه ای نیز بر این امر اصرار دارند.

همچنین، در حالی که در حال کاوش در دنیای بازی ها هستید، از آن نیز لذت ببرید. از دوستان و جامعه بازی‌ها توصیه بخواهید، کمی تحقیق آنلاین انجام دهید و شروع به بازی کنید.

تعیین اهداف قابل سنجش

برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای، باید اهداف واقع بینانه، قابل دستیابی و قابل اندازه گیری را تعیین کنید. برای مثال، اگر در حال بازی Forza Horizon 5 هستید، زمان‌های دور یک راه عالی برای اندازه‌گیری پیشرفت شما هستند. در بازی هایی مانند CS:GO، نسبت کشتار به مرگ می تواند معیار خوبی برای موفقیت باشد.

تعیین این اهداف قابل اندازه گیری به عنوان مقصدی عمل می کند که نزدیک شدن به آن را آسان می کند. فقط بازی بدون هدف بلندمدت مهارت های شما را تا حد زیادی بهبود نمی بخشد. فقط به خاطر داشته باشید که هدف خیلی بلندپروازانه ای را تعیین نمی کنید زیرا تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای یک سفر است و همه ما از جایی شروع می کنیم.

تلاش زیاد

هیچ جایگزینی برای کار سخت وجود ندارد. برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای، باید مانند یک گیمر عمل کنید. یک روال بسازید و شروع کنید به ساعت هایی که می خواهید بازی هایی را که می خواهید به صورت حرفه ای انجام دهید، انجام دهید. این همچنین به این معنی است که ممکن است مجبور شوید چیزهای دیگری مانند مرور رسانه های اجتماعی یا تماشای برنامه های تلویزیونی را قربانی کنید.

خودتان را زیاد کار نکنید ثبات مهمتر از شدت است. بازی معمولی برای دو ساعت در روز بسیار بهتر از بازی شدید برای نه ساعت یک بار در هفته است. در طرح اول، شما باید در 14 ساعت در هفته در مقابل تنها 9 ساعت در دومی ساعت داشته باشید.

همچنین مطمئن شوید که به سایر تعهدات خود نیز عمل می کنید. اگر یک کار یا کلاس های تمام وقت برای شرکت دارید، ابتدا آن ها را تکمیل کنید و سپس به بازی بیایید.

از حرفه ای ها درس بگیرید

پلتفرم های پخش جریانی مانند Twitch و YouTube دارای تعداد زیادی ویدیوی گیم پلی هستند که به صورت رایگان در دسترس هستند. تماشای استادان حرفه ای در یک بازی که واقعاً از آن لذت می برید چیزهای زیادی به شما یاد می دهد. استراتژی، تمرکز و مهارت‌های ناب از جمله چیزهایی هستند که می‌توانید با تماشای آن ویدیوها بیاموزید.

بسیاری از گیمرهای حرفه ای که استریم می کنند، حرکات خود را در حین بازی توضیح می دهند. شما همچنین می توانید چیزهای زیادی از آن ویدیوها یاد بگیرید. این ویدیوها را در حال حرکت، در حین ورزش یا در زمان آزاد خود تماشا کنید.

پا به عرصه بگذارید

شرکت در مسابقات رقابتی و بازی در برابر حرفه ای ها به شما کمک می کند تا مهارت های خود را بسنجید و همچنین به شما آموزش دهد. یکی از بخش‌های حرفه‌ای بودن این است که از آماتورها بهتر باشید و هیچ چیز بهتر از رقابت با حرفه‌ای‌ها به شما کمک نمی‌کند به آن دست پیدا کنید.

اگر در حال انجام بازی هستید که حالت چند نفره دارد، بلافاصله روی آن کلیک کنید. تورنمنت های بی شماری در جریان است که در آن بازیکنان رتبه بندی شده در سراسر جهان با یکدیگر رقابت می کنند. جدای از ارتقاء رتبه ها، می توانید ذهن خود را تمرین دهید و ذهنیت رقابتی را اتخاذ کنید، که یک ضرورت مطلق برای گیمرهای حرفه ای است.

گیم پلی خود را ضبط کنید

اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید، همین الان این کار را شروع کنید. ضبط و تماشای مجدد گیم پلی خود دو مزیت اصلی دارد.

ابتدا متوجه خواهید شد که با گذشت زمان چقدر پیشرفت کرده اید. تماشای یک ویدیوی گیم پلی که چند ماه پیش در مقابل ضبط جلسه امروز ضبط شده است، ایده دقیقی از پیشرفت شما به شما می دهد.

دوم اینکه از اشتباهات خود نیز درس خواهید گرفت. در حین تماشای مجدد خود، ایده ها و استراتژی های جدیدی به سراغ شما می آید که می توانید در جلسه بعدی آنها را اجرا کنید.

بر احساسات خود مسلط شوید

تقریباً غیرممکن است که احساسات خود را از بازی جدا کنید، به خصوص اگر یک گیمر حرفه ای باشید. شادی های پیروزی و آبی های باخت همیشه وجود خواهد داشت. با توجه به ماهیت وحشیانه جامعه بازی، ممکن است احساسات منفی بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد. از این رو، حفظ خونسردی خود در مواقع سختی مهم است.

مدیتیشن را تمرین کنید، عصرها پیاده روی کنید و از بازی و رسانه های اجتماعی استراحت کنید. تمام تلاش خود را بکنید که در حین بازی، به خصوص در طول مسابقات رقابتی، آرام بمانید.

فعالیت بدنی داشته باشید

عدم آمادگی جسمانی برای همه، به خصوص گیمرهای حرفه ای، یک نقطه ضعف است. ورزش، ورزش و انجام کارهای بدنی می تواند تاثیرات شگفت انگیزی بر مهارت های بازی شما داشته باشد. ورزش ارتباط ذهن و عضله شما را بهبود می بخشد که هماهنگی دست و چشم شما را به سطح بعدی می برد.

انجام ورزش رفلکس های شما را به خوبی تنظیم می کند و شما را به طور مثبت نسبت به محیط اطراف خود واکنش نشان می دهد. انجام ورزش های گروهی یا انجام کارهای فیزیکی با دیگران، مهارت های ارتباطی شما را بهبود می بخشد.

هماهنگی دست و چشم، رفلکس‌های سریع‌تر و مهارت‌های ارتباطی بهتر همگی به شما کمک می‌کنند تا یک گیمر حرفه‌ای شوید. مزیت دیگری که اغلب نادیده گرفته می شود، این است که وضعیت بازی شما به شدت بهبود می یابد. البته این کار زمان بر است، پس صبور باشید.

به یک تازه کار آموزش دهید

که عموماً به عنوان اثر پروتژ شناخته می شود، می توانید مهارت های خود را به عنوان یک گیمر با آموزش یک نوب بهبود بخشید. هدایت یک تازه وارد با آموزش طناب های بازی، آنچه را که قبلاً می دانید تقویت می کند.

علاوه بر این، فرصتی برای به اشتراک گذاشتن خرد خود و همچنین یادگیری چند چیز جدید خواهید داشت. از چیزهایی که می توانید از یک تازه کار یاد بگیرید شگفت زده خواهید شد.

نتیجه:

خب تمام شد. اگر به دنبال توصیه های عملی در مورد نحوه بازی کردن مانند یک حرفه ای یا تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای هستید، این مقاله را در دسترس داشته باشید. صرف نظر از اینکه چگونه و چه زمانی یک گیمر حرفه ای می شوید، همیشه از سفر بازی لذت ببرید و در طول مسیر با افراد جالبی ملاقات کنید و سرگرمی را به اشتراک بگذارید. همچنین بسیار خوب است که هر چند وقت یکبار استراحت کنید و استراحت کنید.

بازی خوبی داشته باشید.

tips for pro gaming dragon mobile
بازی خوبی داشته باشید!! 🙂

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *