season-13-apex-legends(Dragonmobile.ir)
season-13-apex-legends(Dragonmobile.ir)

وین گرفتن در بازی Apex Legend – ایپکس لجند

Apex Legend بازی معروفی است که برای پلتفرم های پلی استیشن موبایل و کامپیوتر منتشر شده است! در این بازی شما مانند به رویای های دیگر بر روی جزیره فرود می آید و پیدا کردن اسلحه و مهمات و وسایل دیگر به مبارزه با دیگران می‌پردازید! تا بلاخره گروه برنده مسابقه بشود! فرق ایپکس بازی های دیگر و رویال این است که بر روی مبارزه و همچنین نوع مبارزه بازیکنان بیشتر کار شده !و هر کدام از کاراکتر های بازی یک قدرت جداگانه و خاص خود را دارد! که می تواند در حین مبارزه ویا حین فرار از آن استفاده می کند! برای دریافت ادامه آموزش با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

نوع لندینگ Apex Legend:

نوع لندینگ یا فرود آمدن در این بازی خیلی مهم است! چون اگر بلد نباشید به صورت صحیح فرود بیاید دشمنان سریعتر از شما فرود اومده !همه اسلحه ها را برمیدارن و قبل از اینکه شما بیایید بهترین وسیله ها را دارند! و در مبارزه تک به تک احتمال باخت شما زیاد می شود ! ما در ایپکس چندین نوع فرود آمدن داریم اولین نوع فرود آمدن  فرود آمدن به صورت دلفینیست! در این فرود آمدن حرکت دلفین شوکر یا موس خود را بالا پایین می کنید ولی باید حواستان باشد! که در لحظات مهم این حرکات را انجام بدهید! این حرکت باید به صورت خیلی نرم انجام بشود!

نوع دوم فرود آمدن فرود آمدن به صورت سریع و صاف است! که معمولاً زمانی اتفاق می افتد که شما می خواهید دقیقاً در همان پایین سفینه فرود بیاید! و نیاز به رسیدن به مقصد های دور ندارید! این روش بسیار ساده است شما فقط کافیست که بعد از پیاده شدن از سفینه با گروه تان مستقیم سمت هدف و بدون بالا پایین کردن صفحه جلو بروید! فرق این روش با فرقه دلفین این است که شما مستقیم به هدفهای نزدیک می خواهید بروید! ولی در روش دلفین شما به مقاصد دور و جاهای خیلی دور تر پرواز می کنید!

نوع اسلحه Apex Legend:

در انتخاب نوع اسلحه شما با توجه به نوع شخصیت و کاراکتر بازی تون می توانید اسلحه ها و ترکیب های زیادی بردارید! اولین و معروفترین ترکیب در این بازی برداشتن رایفل و شاتگان است ! این ترکیب یکی از قوی ترین ترکیب های بازی است! احتمال باخت آن بسیار کم است! شما هم از دور برد و کم برد تسلط کامل دارید! ترکیب دیگر ساب ماشین گان و اسنایپر است! این ترکیب مانند ترکیب قبلی هم برای مقصد های دور و هم مقصد های نزدیک بسیار مفید است! علاوه بر این شما می توانید از اسلحه تیربار هم استفاده بکنید! این ترکیب ها یکی از معروف ترین ترکیب های بازی می باشد! ولی اگر ترکیب های دیگری هم در ذهن خود دارید می‌توانید به صورت خلاقیت از آن استفاده کنید! بیشتر مواقع تکلیف خلاقیتی بهتر است ترکیب های معمولی به کار می آیند!

انتخاب شخصیت Apex Legend:

انتخاب شخصیت در بازی apex به قدری مهم است که سرنوشت هر بازی را تعیین می کند! اگه شما تازه وارد بازی شده باشید به صورت دیفالت ۵ کاراکتر بیشتر ندارید! اگر سرعت و اکشن بیشترین میخواهید می توانید از بلاد هاند و یا بنگلور استفاده بکنید! ولی بعد از اینکه بتوانید کاراکتری را خریداری بکنید! می توانید از کاراکتر خیلی بهتر و قدرتمندتر مانند اکتین یا سیر و والکری یااش استفاده کنید! که کنترل راحت تر و همچنین قدرت های بیشتری را دارند! بازی در هر هر چند وقت یکبار کارت ها را متعادل می کند! که باعث میشود شما در بازی توسط شخصیت هایی که قدرت های بیشتری دارند مورد ظلم واقع نشید!

اگر علاقه به سرعت خیلی زیاد دارید دوست دارید پرتال بزنید! شخصیت های راس و اکتین و اشک از همه می تواند انتخاب بهتری برای شما باشند! ولی اگر علاقه به مبارزه تاکتیکی داشته باشید کاراکتر های مانند میراج و یا لایف لاین بسیار کاربردی و مفید هستند!

خرید و گرفتن اسکین Apex Legend

این بخش از مطلب ربطی به آموزش اصلی ندارد! بلکه می‌تواند آموزش زیبا کردن بازی و همچنین علاقه شخصی خودتان به بازی باشد! شما می‌توانید اسکین های متفاوتی را برای کاراکتر خودتان انتخاب کنید! و آنها را بسازید ولی ساخت و کار با هر کدام از آنها سختی های بسیاری دارد پک های زیادی رو باز کنید!   تا بتوانید یک اسکین معمولی را باز بکنید ولی وقتی که آن را باز میکنید! کاملا ارزش آن را می دانید همچنین شما می‌توانید بعد از بعد از ۴ سیزن بتل پس بخرید! تا بتوانیم اسکین های خفن به دست بیارید!

خلاصه Apex Legend

بازی ایپکس بیشتر بازی خلاقیتی است! که شما بیشتر نیاز به تاکتیک داری تا آموزش لند گرفته تا فایت ها و مبارزه‌ها چون باید نشانه گیری خودتون رو تقویت کنید! و سعی کنید با خلاقیت خودتان و با همکاری با دوستان و تیم تون بهترین نتیجه رو بگیرید!  برای دریافت پارت 2 آموزش ایپکس لجند با سایت دراگون موبایل همراه باشید! ایپکس

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *