fortnite chapter 4 season 1
fortnite chapter 4 season 1

چپتر 4 سیزن 1 فورتنایت به طور رسمی از راه رسید!

فورتنایت چپتر 4 به طور رسمی از راه رسید و وعده می دهد که هالک، ویچرز گرالت از ریویا، Doom’s Doom Slayer و گرافیک و ویژگی های نسل بعدی با Unreal Engine 5.1 را اضافه کند.(دیگه بازی نیست فقط کاراکتر ها رو همین طوری میریزن تو بازی) آخرین فصل Fortnite بازیکنان را به یک قلمرو کاملاً جدید می برد و در کنار موارد اضافه شده قبلی، دوچرخه های خاکی، توانایی غلتیدن در گلوله برفی، راهی برای پرتاب خود به آسمان و حمله به دشمنان با چکش شوک را نیز به همراه خواهد داشت. ، یک مکانیک جدید مانع، تقویت واقعیت و موارد دیگر.  برای دریافت ادامه اخبار از این بازی با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

اسکین های جدید فورتنایت چپتر 4 سیزن 1

در مورد لباس های جدیدی که در فروشگاه آیتم و Battle Pass در دسترس خواهند بود، بازیکنان منتظر چیزهای زیادی هستند. در حالی که هالک در تاریخ بعدی به فروشگاه آیتم می‌پیوندد. سایر شخصیت‌ها بخشی از Battle Pass خواهند بود تا با پیشرفت فصل، قفل آن را باز کنند.

زمانی که Doom Slayer و Geralt of Rivia ممکن است نقاط برجسته Battle Pass باشند، بازیکنان همچنین می توانند قفل “Star of the Show” Selene، Massai، Dusty، Nezumi، Helsie و The Ageless را باز کنند. تریلر شروع فصل 4 فصل 1 همچنین نشان می دهد که Deku از My Hero Academia نیز به زودی به مبارزه خواهد پیوست.

ویژگی‌های نسل بعدی Unreal Engine 5.1 یک «جهش نسلی در وفاداری بصری» را آغاز می‌کند و سطح بی‌سابقه‌ای از جزئیات را به دنیای بازی‌هایی مانند جزیره بتل رویال می‌آورد. این کار با استفاده از Nanite، Lumen، Virtual Shadow Maps و Temporal Super Resolution در پلی استیشن 5، Xbox Series X/S، رایانه شخصی و بازی های ابری انجام می شود.

Nanite “هندسه معماری بسیار دقیق” را ارائه می دهد، Lumen “بازتاب های ردیابی اشعه با کیفیت بالا بر روی مواد براق و آب” را ارائه می دهد، نقشه های سایه مجازی امکان “سایه گیری با جزئیات بسیار زیاد” را فراهم می کند، و وضوح فوق العاده زمانی (TSR) امکان “کیفیت بالا” را فراهم می کند. تصاویری با نرخ فریم بالا.”

Reality Augments یکی دیگر از راه‌های تغییر گیم‌پلی است. و در بازه‌های زمانی معینی در هر بازی، به بازیکنان یک انتخاب تصادفی از دو مورد از این امتیازات داده می‌شود. هرچه بیشتر زنده بمانید، Reality Augments بیشتری به دست خواهید آورد و آنها تا پایان با شما خواهند ماند.

فصل 4 فصل 1 با 22 تقویت کننده واقعیت راه اندازی می شود و در آینده موارد بیشتری اضافه خواهد شد.

افزوده های قبلاً فاش شده فورتنایت به شرح زیر است.

Light Fingers: سلاح های شما را با استفاده از Light Mmo بارگذاری مجدد سریعتر می کند.
آرچر مکانیکی: به شما یک ضربه انفجاری مکانیکی و کمان موج شوک مکانیکی می دهد.
Aerialist: به شما اجازه می دهد که گلایدر برای بقیه بازی مجدداً مستقر شود.
سوپرشارژ: وسایل نقلیه شما سوخت مصرف نمی‌کنند و سلامت آن‌ها افزایش می‌یابد.
سرعت های سر به فلک کشیده: در حین دویدن، می توانید بسیار بالاتر بپرید – و با گرانش کمتری بپرید.

چیزهای بیشتری برای یادگیری در مورد فصل 4 فصل 1 وجود دارد، و بازیکنان می توانند وبلاگ کامل Fortnite را برای همه تغییرات. از جمله برخی از سلاح های جدید مانند Ex-Caliber Rifle – یک تفنگ قدرتمند و نیمه خودکار که شلیک می کند، بررسی کنند. یک تیغه بالستیک به سمت دشمنان شما… که لحظاتی بعد منفجر می شود.” برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *