silent-hill-2-remake
silent-hill-2-remake

ریمیک سایلنت هیل 2 با تیم Dev Bloober در حال ساخت است

ریمیک سایلنت هیل 2 – تیم توسعه‌دهنده بلوبر Silent Hill 2 Remake و Layers of Fear رسماً از بازی‌های ترسناک روان‌شناختی می‌گذرد! و به جای آن روی چیزی بیشتر «بازار انبوه» تمرکز می‌کند. برای دریافت ادامه بررسی های بازی ها با سایت دراگون موبایل همراه باشید.

همانطور که توسط Engadget گزارش شده است، Layers of Fear در سال 2023 – که بازسازی همه‌جانبه دو بازی اول و DLC آنها بود – آخرین تلاش این استودیو در ژانر وحشت روان‌شناختی خواهد بود که شامل بازی‌هایی مانند The Medium نیز می‌شد. جادوگر بلر و آبزرور.

با این حال، این استودیو با تغییر به چیزی که در داخل به عنوان Bloober Team 3.0 شناخته می‌شود، شروع به ساخت بازی‌های ترسناکی می‌کند که تمرکز بیشتری روی اکشن دارند و بیشتر از بازیکن نیاز دارند، شاید نزدیک‌تر به چیزی مانند Resident Evil.

داستان فوق العاده بازی ریمیک سایلنت هیل 2

Piotr Babieno یکی از بنیانگذاران Bloober Team گفت: ما روی داستان تمرکز کردیم، روی حال و هوا تمرکز کردیم، ما روی کیفیت گرافیک و موسیقی تمرکز کردیم، اما توجه زیادی به مکانیک بازی نکردیم. “این هدف ما نبود. اما ما تصمیم گرفتیم که سقفی وجود داشته باشد که اگر چیزی تازه و چیز جدید ارائه نکنیم، نمی توانیم آن را بشکنیم.

” تصمیم گرفتیم که عناوین بعدی ما باید بیشتر بازار انبوه باشد. ما می خواهیم با افراد بیشتری صحبت کنیم. ما می خواهیم ایده های خود را با DNA خود ارائه دهیم، نه از طریق محیط یا داستان، بلکه با عمل. بنابراین. تمام عناوین آینده ما مکانیک های گیم پلی زیادی خواهند داشت. آنها بسیار بزرگتر خواهند بود.”

اولین مورد از این بازی ها، بازسازی Silent Hill 2 خواهد بود، اگرچه تیم Bloober هنوز اعلام نکرده است که این بازی دقیقا چه زمانی عرضه می شود. این بازسازی که در اکتبر 2022 معرفی شد، قول می‌دهد که داستان اصلی را در گیم‌پلی به‌روزرسانی‌شده و یکپارچه و بدون نمایشگر بارگذاری روایت کند، اما این موارد اضافی منجر به برخی از نیازهای سیستم رایانه شخصی ترسناک شده است. تیم Bloober همچنین در حال کار بر روی یک بازی برای ناشر Rogue Games است که دو شرکت آن را در سال 2021 معرفی کردند. عنوان و موضوع بازی هنوز اعلام نشده است، بنابراین صحبت از جاه طلبی های جدید Bloober در جهت ترسناک تر اکشن است. بازی ها.

Silent Hill 2 اماده بودن فنی بازی :

Bloober Team منتشر شده و شایعات پیرامون وضعیت انتشار نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 و همچنین برخی ترجمه های نادرست و اظهارات خارج از زمینه را روشن کرده است. این امر پس از آن صورت گرفت که پیتور بابینو، رئیس تیم Bloober هفته گذشته با سایت لهستانی Bankier.pl مصاحبه کرد و گفت که بازی از نظر فنی آماده است.

“به عنوان تیم بلوبر، ما در مورد شایعات اظهار نظر نمی کنیم. با این حال، این بار ما باید صحبت کنیم، زیرا برخی اظهارات اخیر به دلیل ترجمه های نادرست از متن خارج شده اند.» توسعه دهنده در بیانیه ای در توییتر گفت. پیام‌های شرکت ما حاوی پیش‌بینی‌کننده‌های فروش عناوین خاصی نبود. ارقام مرتبط با Silent Hill 2 به موفقیت احتمالی نوع بازی‌هایی که در آینده روی آنها تمرکز خواهیم کرد، اشاره دارد.

Silent Hill 2 آماده انتشار است

تیم Bloober ادامه داد: «این که ما اعلام کرده‌ایم Silent Hill 2 آماده انتشار است نیز صحت ندارد. صرف نظر از مرحله توسعه، تمام فعالیت های ما بر روی دستیابی به بالاترین کیفیت برای محصول نهایی متمرکز شده است – کیفیتی که طرفداران Silent Hill 2 شایسته آن هستند. ما می دانیم که بازیکنان منتظر اطلاعات بیشتر درباره Silent Hill 2 هستند. به محض اینکه چنین اطلاعاتی در دسترس قرار گرفت، مطمئن هستیم که Konami، ناشر بازی، آن را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

طبق این مصاحبه، Babieno گفت که بازسازی Silent Hill 2 به پایان نزدیک شد. همچنین برنامه زمان بندی و تبلیغ بازی به شرکای دیگری مانند Konami وابسته است.

اکنون این استودیو با انتشار بیانیه ای وضعیت را روشن کرد. اولین بار در اکتبر 2022 و در جریان ارائه State of Play فاش شد، هنوز تاریخ یا پنجره ای برای بازسازی Silent Hill 2 تایید نشده است. این بازی برای رایانه های شخصی و به عنوان یک کنسول انحصاری زمان بندی شده برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. برای دریافت اخبار های بازی های دیگر با سایت دراگون موبایل همراه باشید!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *